Reklaminiai maišeliai, verslo dovanos, verslo atributika
Darbas

3 efektyvūs būdai didinti įmonės matomumą

Marketingas ir reklama – itin sumanios, kūrybiškos sritys, kurių paslaugomis naudojasi daugelis bendrovių bei individualių asmenų, norinčių didesnės informacijos sklaidos ir populiarumo. Laikais, kai įvairi informacija gali pasiekti itin plačią auditoriją, veiksmingų būdų tam pasiekti yra gana nemažai. Geriausi rezultatai, žinoma, dažniausiai gaunami, kuomet strategiškai naudojama keletas būdų. Jie gali būti tiek konvenciniai, tiek ir mažiau įprasti. Žemiau apžvelgsime keletą jų.

 

1. Atributika su įmonės simbolika

 

Reklaminiai maišeliai, tušinukai, puodeliai su antspaudu, dekoruotos užrašų knygelės, marškinėliai ar bliuzonai – pasirinkimas yra itin platus. Svarbiausia, žinoma, gerai įvertinti biudžetą, kurį įmonė gali skirti tokioms priemonėms, ir išsirinkti variantą, kuris duotų daugiausiai naudos ir užtikrintų didžiausią bendrovės vardo matomumą. Pavyzdžiui, maišeliai ar užrašų knygelės gali būti dalinami įvairiuose susitikimuose, mugėse bei kituose renginiuose, kur susirenka nemaža auditorija žmonių. Į atributiką investuoti verta dar ir todėl, kad tai gali būti puiki dovana tiek klientams, tiek partneriams ar pavaldiniams.

 

2. Aktyvumas socialiniuose tinkluose

 

Ne paslaptis, jog labai daug žmonių galima pasiekti išnaudojant socialinių tinklų teikiamą naudą. Tai, kaip panaudosite populiariausių socialinių tinklų įmonės paskyras, priklausys tik nuo Jūsų: įvairūs nuotraukų konkursai, siūlymai, kaip galėtų atrodyti reklaminiai maišeliai, dalinimasis įvairia vizualine medžiaga, interviu su darbuotojais ir įvairia aktualia informacija – šios platformos galimybės yra beveik beribės, todėl nebijokite vis išbandyti kažko naujo ir galiausiai atrasti tai, kas veikia.

 

3. Labdara, socialinės akcijos ir rėmimas

 

Socialinės akcijos – puikus būdas padėti kitiems ar prisidėti prie dalinimosi. Socialiai atsakingos įmonės yra vertinamos itin palankiai, todėl, jei sugalvosite dalyvauti kokioje nors akcijoje ar ją inicijuosite patys, būtinai šiomis žiniomis pasidalinkite – juk apie gerus darbus turi būti išgirsta. Dar vienas puikus būdas didinti savo įmonės žinomumą, paremti vietinį bėgimo, dviračių ar kitokio sporto klubą. Didelė tikimybė, jog Jūsų įmonės vardas puikuosis ant klubo aprangos, rėmėjų sąrašas bus įtrauktas ir klubų svetainėse, bus ženklinamas grotažymėmis socialiniuose tinkluose.

Tiek reklaminiai maišeliai bei kita atributika, tiek sklaida socialiniuose tinkluose bei aktyvus dalyvavimas visuomeniniame gyvenime neabejotinai atneš dividendus ir padidins Jūsų įmonės žinomumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *