verslo dovanos, partneriai, įmonė
Darbas

5 patarimai, kaip išrinkti dovanas verslo partneriams

 

Dovanos verslo partneriams yra dar viena įmonės marketingo kampanijos dalis. Įmonės tikisi, kad gavę dovanas žmonės apsidžiaugs ir jas naudos, tačiau kartais, deja, jos niekam nepatinka. Kad suplanuota marketingo kampanija būtų sėkminga, verslo dovanos turi būti gerai apgalvotos ir išrinktos tinkamai. Pateikiame pagrindinius patarimus, kurie padės išsirinkti geriausias dovanas.

 

1. Atsižvelkite į kokybę

 

Kiekviena dovana, kurią gauna ne tik jūsų verslo partneriai, bet ir klientai ar darbuotojai, sudaro įspūdį apie jūsų teikiamas paslaugas. Jeigu dovanos kokybė aukšta – bus manoma, kad ir jūs teikiate tokios pat kokybės paslaugas. Nenorėdami sugadinti gero įmonės įvaizdžio, užsisakykite tik kokybiškas dovanas.

 

2. Nepersistenkite su brangiomis dovanomis

 

Kai rekomenduojama rinktis tik aukštos kokybės gaminius, turbūt galima susidaryti įspūdį, kad tam tinka tik brangūs daiktai. Tai nėra tiesa, nes galima rasti ir pigesnių, tačiau kokybiškų daiktų. Tiesiog nereikėtų rinktis brangių prekių, pavyzdžiui, elektroninių prietaisų, paprastesnės verslo dovanos bus geresnis pasirinkimas. Ypač jeigu verslo partneriai nėra labai artimi ir neatneša jums didelės naudos, turbūt ir patys nenorėsite investuoti didelės sumos į jiems skirtą dovaną.

 

3. Dovanokite ne tik prieš šventes

 

Dažniausiai dovanos pasipila prieš šventes, ypač prieš Kalėdas. Būkite išskirtiniai ir nustebinkite savo verslo partnerius įteikdami jiems dovaną be jokios progos. Jūsų parodytas dėkingumas verslo partneriams tikrai neliks nepastebėtas ir jūsų įmonę atsimins dar ilgai.

 

4. Pridėkite ranka rašytą žinutę

 

Labai paprasta sudėti dovanas, užklijuoti ant jų adresą ir išsiųsti. Visgi norėdami savo dovanomis išsiskirti ir atkreipti dėmesį, turėtumėte įdėti daugiau pastangų. Užrašykite atviruką ar palinkėjimą ranka ir taip parodysite verslo partneriams, kad verslo dovanos apgalvotos ir skirtos būtent jiems.

 

5. Apgalvokite įpakavimą

 

Įprasti dovanų supakavimai nieko nestebina, todėl turėtumėte sugalvoti įdomesnę idėją, kaip dovaną pateikti. Nebijokite žaisti su spalvomis, įdėkite dovaną į dėžę ir paslėpkite tarp suglamžyto dovanų popieriaus. Taip įpakuotą dovaną įdomiau atidaryti ir išvynioti, todėl verslo partnerius tikrai nustebinsite. Nebijokite sugalvoti ir kitų išskirtinių idėjų.

 

Verslo dovanų įteikimas yra puiki galimybė užmegzti artimesnius ryšius su partneriais. Turėtumėte skirti pakankamai dėmesio, kad išrinktumėte pačią geriausią dovaną, nes ji gali atnešti jums nemažai naudos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *