Seksualūs apatiniai, erotinės prekės
Kita

Ar kelias į vyro širdį yra tikrai eina per skrandį?

Apie vyrų ir moterų charakterio skirtumus bei požiūrį į vienas kitą esti gausybė folklorinių pamąstymų ir posakių. Ir nors universaliai teigiama, kad vyrai yra gana paprastos ir konkrečios būtybės, ši taisyklė ne visuomet pasitvirtina, kai moterys bando būti patraukliomis vyriškosios lyties atstovams ar atkreipti jų dėmesį. Vieniems vyrams patinka viena, o kitiems – kita, tad kaip sužinoti? Belieka pasikliauti šiais patarimais ir tikėtis sėkmės!

Daugiau raudonos

Raudona – ideali spalva, jei norite atrodyti patraukliau. Nesvarbu, ar tai būtų nuostabi ilga suknelė vakarėlyje, ar seksualūs apatiniai miegamajame, kuriuos galite patogiai įsigyti Romantika.lt. Raudona ne tik prikausto vyriškių dėmesį, bet ir paverčia Jus seksualesne jų akyse. Ir tai nėra prasimanymas – Ročesterio universiteto mokslininkai atlikto tyrimą, kuris patvirtino šį faktą. Jeigu nenorite dėvėti raudonų rūbų dėl stiliaus įsitikinimų, visuomet gali praversti raudonas lūpdažis. Ši gudrybė – laiko patikrinta ir veiksminga.

Užkariaukite šypsena

Šypsena ir juokas išties yra vienas geriausių vaistų nuo visų sutrikimų ir nesėkmių. Meilės reikalai – ne išimtis. Mokslininkai teigia, kad moterys, kurios daugiau šypsosi ir dažniau juokiasi po vyrų pasakytų juokelių, jiems atrodo patrauklesnės. Žinoma, tame nėra nieko revoliucingo – juk visi mes norim būti bent mažumėlę mėgiami kitų, tad, jeigu išgirdote kažką išties smagaus, nevenkite nusijuokti.

Švelnus balsas – privalumas

Aukštesnio tembro, kiek prislopintas balsas gali suveikti ne ką prasčiau nei seksualūs apatiniai iš gausaus Romantika.lt asortimento. Nors teigiama, kad ausimis myli būtent moterys, tačiau balsas vyrams taip pat yra svarbus. Moterims imponuoja žemesni vyrų balsai, o vyrus labiau traukia aukštesnis, švelnesnis tonas. Žinoma, persistengti ir specialiai keisti balso tembro nereikėtų, tačiau jeigu esate soprano savininkė – išnaudokite tai.

Atkreipkite dėmesį į eiseną ir kūno kalbą

Kūno kalba turi itin didelę reikšmę ir jos galios nuvertinti tikrai nereikėtų. Nors tiesa, kad kai kuriems vyrams nėra lengva perprasti moterų užuominas ir siunčiamus kūno signalus, tačiau visuomet būkite pasiruošusi subtiliai pasiųsti žinią: išlaikyti akių kontaktą, pasitaisyti plaukus, atidengti riešus ir taip toliau. Laikysena ir eisena taip pat turi reikšmę: moterys, kurios eidamos atlieka daugiau judesių klubais, vyrams atrodo patraukliau.

Nepamirškite miegamojo

Seksualūs apatiniai, korsetai ar chalatai turėtų papildyti kiekvienos moters garderobą. Romantika.lt galite rasti išskirtinę aistrą keliančią aprangą Nesakome, kad juos turite nešioti kasdien, tačiau tam tikromis progomis leiskite jiems išvysti dienos šviesą. Esame tikri, kad tapsite labiau geidžiama ir patrauklumo skalėje iškart pasieksite viršūnę. Rinkitės tai, kas atrodo itin seksualiai, išryškina Jūsų privalumus, tačiau kartu išlaiko dalelę paslapties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *