Prezervatyvai, prezervatyvai internetu, apsisaugojimo priemonės
Sveikata

Kad meilės žaidimai būtų saugūs

Intymių akimirkų metu visuomet reikia turėti apsisaugojimo priemonių. Jos reikalingos ne tik Jums, bet ir Jūsų partneriui, kad galėtumėte apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo ar sveikatai pavojingų lytiniu būdu plintančių ligų. Populiariausia ir paprasčiausiai naudojama kontraceptine priemone vis dar išlieka prezervatyvai, todėl padėsime išsirinkti tinkamus, kad meilės žaidimai būtų ne tik malonūs, bet ir saugūs.

Dydis – labai svarbu

Šioje vietoje susilaikykite nuo noro išspausti infantilią šypseną, nes netinkamo dydžio prezervatyvas neužtikrins komforto ir, tikėtina, sekso metu tinkamai neatliks savo funkcijų. Per maži prezervatyvai neretai įplyšta, o per dideli – tiesiog nusmunka nuo vyriškio pasididžiavimo. Nors ši apsaugos priemonė yra tampri, tačiau nebūtinai tai reikš, jog prezervatyvo dydis Jums tinka. Prezervatyvų dydžiai skirstomi į kelias kategorijas:

  • Maži (angl. small);
  • Vidutiniai (angl. regular);
  • Dideli (angl. large);
  • Labai dideli (angl. extra large).

Jeigu prezervatyvus pradėjote naudoti neseniai, pradėkite nuo vidutinio dydžio. Tai bus geras atspirties taškas, jei dydis nebus idealus.

Atkreipkite dėmesį į skirtingas rūšis

Prezervatyvų pasirinkimas šiandien yra išties gausus, tad rasti geriausiai tinkantį tikrai įmanoma – tereikia tik netingėti paieškoti. Kadangi šios apsisaugojimo priemonės skirtis gali ne tik dydžiu, štai keli dalykai, į kuriuos taip pat reikėtų atkreipti dėmesį.

Dažniausiai sutinkami prezervatyvai yra pagaminti iš latekso. Iš šios medžiagos pagamintos apsisaugojimo priemonės yra efektyvios, nebrangios ir pakankamai tvirtos, kad atlaikytų net labai audringus ar ilgai trunkančius meilės žaidimus. Kaip bebūtų, kai kurie žmonės yra alergiški šiai medžiagai, todėl jei esate vienas iš jų – teks pagalvoti apie prezervatyvus, sudėtyje neturinčius latekso. Pastarieji gali suteikti ir visai kitokį pojūtį sekso metu.

Jei norite paįvairinti savo karštus užsiėmimus, visuomet galite rinktis prezervatyvus, kurie labiau stimuliuoja, pasižymi įvairiais skoniais ar spalvomis bei yra neįprastų formų bei raštų. Dažnai problema, su kuria susiduria vyrai, yra tai, jog seksu metu sumažėja jautrumas ir pojūčiai. Jei norite pagerinti pojūčius, specialiai tam pritaikyti plonesni prezervatyvai – kaip tik Jums.

Svarbiausia, kad būtumėte atsakingi tiek prieš save, tiek prieš savo partnerį. Jei pastebėjote, kad prezervatyvas turi įplyšimų ar yra kaip nors kitaip sugadintas, iškart pasikeiskite jį. Na, o jeigu neturite kito, teks kantriai palaukti kito karto, nes pasekmės gali būti itin nemalonios.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *