raštinės reikmenys, tušinukai, rašymo priemonės
Darbas

Kai nebelieka nei vieno tušinuko

Pastebėjau, kad kuprinėje nebeliko nei vieno rašančio tušinuko, nei vieno lapelio užrašams, o rašomojo stalo stalčiai tušti it po karo. Nusprendžiau pasižiūrėti, kur geriausios kanceliarinės prekės Vilniuje. Interneto platybėse susiradau Biuro gidas puslapį, kuriame gali būti užsakyti įvairūs raštinės reikmenys. Nusprendžiau pasižiūrėti, ką pasiūlys ši internetinė parduotuvė.

Viskas viename: nuo lapukų iki tušinukų

Apsilankiusi šiame tinklalapyje nustebau, nes prekių pasirinkimas išties platus. Tiesa, nesunku ir paklysti aplankalų, darbo knygų, flomasterių ir sąsiuvinių gausybėje. Tad pradėjau atsakingai ieškoti man reikalingų reikmenų, kad netektų paklysti raštinių prekių gausoje.

• Nusprendžiau, kad būtinai reikia nusipirkti bent keliolika tušinukų. Šioje parduotuvėje spalvų pasiūla išties didelė, galėčiau ir visą vaivorykštę sudėlioti, kainos prieinamos, o pasirinkimas tikrai gausus. Tad lengvai susiradau pačius tinkamiausius tušinukus.

• Taip pat dar reikia lipnių lapelių. Čia radau ir spalvotų, ir didelių, ir mažesnių, ir įvairių formų belieka tik išsirinkti. Kadangi tokia didelė pasiūla, tad lengvai išsirinkau pačius tinkamiausius – net nereikėjo dairytis, kur siūlomos kanceliarinės prekės Vilniuje.

• Prisiminiau, kad ir sąsiuvinių trūksta. Akivaizdu, kad ir šie raštinės reikmenys Biuro gidas svetainėje pateikiami tikrai gausiai: nuo skirtingo formato iki įvairaus lapų skaičiaus. Apie spalvas ir paveikslėlius net neverta sakyti, jų tikai platus pasirinkimas. Tad kiek ilgiau pasvarsčiusi išsirinkau geriausius.

• Dabar belieka surasti tik darbo knygą naujiems metams, kad galėčiau žymėtis svarbiausius įvykius ir darbus, tuomet turėsiu pilną raštinių prekių bagažą. Rinktis galima tarp A6, A5 ir A4 formato, o spalvų ir raštų pasirinkimas taip pat nepaliks abejingų. Todėl pasirinkau A6 formato, manau, bus patogiausia nešiotis, o spalvą ryškiai raudoną, nes mėgstu ne nuobodžias spalvas.

Raštinės reikmenys – Biuro gidas parduotuvės niša, todėl siūlomas tikrai platus prekių pasirinkimas. Tad reikiamų prekių suras net išrankiausi pirkėjai. Šioje parduotuvėje radau visas reikalingas prekes, nes pasiūla tikrai plati, o kainos prieinamos, todėl stalčiai nebebus tušti, o po ranka jau turėsiu atsarginį tušinuką. Be to, labai džiaugiuosi, kad visas prekes galėjau užsisakyti internetu ir nereikės keliauti į parduotuvę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *