Kuro siurblių remontas Kaune, kuro siurbliai, variklių remontas
Automobiliai

Kaip atpažinti kuro siurblio gedimo požymius?

Šiandien transporto priemonių gamyba yra kaip niekad pažengusi ir pasitelkiama vis daugiau išmanių technologijų bei novatoriškų sprendimų. Visgi kai kurie komponentai praktiškai nesikeičia jau kurį laiką ir be jų normalus transporto priemonės veikimas nėra įmanomas. Kuro siurblys – vienas iš jų. Jo darbas skamba gana paprastai, tačiau jis yra labai svarbus, nes kuro tiekimui visiškai nutrūkus, transporto priemonė paprasčiausiai negalės pajudėti iš vietos. Išskiriame keletą pagrindinių ženklų, kurie išduoda galimas kuro siurblio problemas.

Sklinda švilpimą primenantis garsas iš kuro bako

Tai – vienas pirmųjų kuro siurblio bėdų indikatorių važiavimo metu. „Šalvis“ atstovų teigimu, kuro siurblių remontas Kaune neretai atliekamas jau atkreipus dėmesį į šį požymį. Žinoma, ne visuomet tai gali būti siurblio problema: tam tikrais atvejais švilpimas gali reikšti, kad nepakanka degalų arba sistemoje cirkuliuoja teršalų turintis kuras.

Sunkus užvedimas

Nors šią problemą gali sukelti nebūtinai kuro siurblio problemos (akumuliatoriaus, starterio ar netgi purkštukų sutrikimai taip pat gali daryti įtaką transporto priemonės užvedimui), tačiau tai gali būti vienas iš kelių simptomų. Nusidėvėjęs siurblys vis dar gali tiekti sistemai kurą, tačiau jo slėgis gali būti nepakankamas sklandžiam variklio užvedimui.

Aukšta variklio temperatūra

Jeigu variklio temperatūra kyla važiuojant normaliu greičiu ir normaliomis sąlygomis, gali būti, jog sutriko siurblio veikimas ir reikės apsilankyti ten, kur atliekamas kuro siurblių remontas. Kaune įsikūrusio serviso „Šalvis“ technikai yra sukaupę ilgametę patirtį šioje srityje, todėl darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai. Taigi, jei transporto priemonės variklio temperatūra ima kilti ir jis užgesta, tikėtina, kad siurblį teks keisti.

Padidėjusios kuro sąnaudos

Visuomet stebėkite, kiek kuro sunaudoja Jūsų transporto priemonė. Staigiai išaugusios kuro sąnaudos gali reikšti, kad į sistemą yra paduodama per daug kuro ir jis panaudojamas neefektyviai. Kuro kontrolės vožtuvai, veikiausiai, tinkamai neatlieka savo darbo.

Prarandama galia kylant į kalną ar tempiant krovinį

Varikliui patiriant daugiau streso, padidėja kuro poreikis. Jeigu velkant sunkų krovinį ar kylant į įkalnes transporto priemonės trauka ir galia ženkliai sumažėja, kuro siurblys tiekia per mažai kuro arba tiekimo slėgis yra netinkamas.

Patikimas kuro siurblių remontas Kaune, kurį atlieka „Šalvis“, suteiks galimybę džiaugtis ekonomiška ir tvarkingai veikiančia transporto priemone ilgus metus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *