Verslo dovanos, dovanos verslui, dovanos įmonėms
Darbas

Kaip išsirinkti verslo dovanas?

Didžiausios metų šventės – Kalėdos ir naujieji metai – atneša ne tik gerą nuotaiką ir laukimo džiaugsmą, bet ir šiokių tokių rūpesčių. Reikia pasirūpinti ne tik šventinėmis dekoracijomis, eglute, bet ir dovanomis, kurių reikės draugams bei artimiesiems. Tačiau jų reikės ne tik jiems, nes dovanos – neatsiejama verslo etiketo dalis, į kurią tikrai nevertėtų pražiūrėti pro pirštus. Rūpestingai parinkta dovana partneriui ar klientui tikrai gali atsipirkti keliariopai, todėl pateiksime keletą patarimų, kaip nudžiuginti savo pavaldinius, partnerius ar investuotojus originaliomis dovanomis.

Stenkitės atsižvelgti į kiekvieną

Gauti dovaną, nors ir smulkią, visuomet smagu. Ypač, jeigu ji turi kažką bendra su asmeniu, kuris ją gauna. Verslo dovanos, Biurogdas.lt atstovų teigimu, turėtų būti parenkamos kiek įmanoma mažiau bendrai. Žinoma, ne visuomet įmanoma pažinoti kiekvieną žmogų asmeniškai, žinoti jo pomėgius ir būdą. Tačiau, jei asmenį pažįstate, visuomet stenkitės, kad dovana būtų pakankamai asmeniška. Taip parodysite, kad žmogų pažįstate ir jis yra svarbus.

Venkite šabloniškų sprendimų

Šimtas vienodų atvirukų, puodeliai, raktų pakabukai ar tušinukai su įmonės logotipu? Tokios dovanos skamba neįdomiai ir nuobodžiai ir vargu, ar ką nors jomis sužavėsite. Jeigu norite tiesiog užsidėti varnelę, kad kažkam išsiuntėte dovaną – puiku, tačiau norint sustiprinti ryšius ar siekiant išlaikyti klientą, reikės kiek labiau pasukti galvą ir rasti labiau išskirtinį sprendimą. Verslo dovanos, kurias rasite gausiame Biurogidas.lt kataloge, gali būti išgraviruotos, turėti logotipo įspaudus, todėl net ir iš pažiūros įprastą dovaną galėsite nesunkiai personalizuoti, išgraviruojant vardą ir pavardę, mėgstamą citatą, įsimintiną įvykį. Taip pat geras pasirinkimas yra dovanos, kurios atspindėtų įmonės vertybes ar tikslus.

Nepamirškite tinkamo įpakavimo

Svarbi yra ne tik dovana – ne ką mažesnį įspūdį sudaro ir tai, kaip ji įpakuota, pateikta ir pristatyta. Išskirtinės pakuotės, dėžutės, neįprastas dovanų išdėliojimas ar įteikimas tikrai nustebins gerąja prasme. Tai parodys, kad esate kūrybiški, rūpestingi ir nebijantys nestandartinių sprendimų. Šios savybės versle yra itin gerbiamos ir reikalingos, todėl gali būti tikri, kad sukursite tikrai gerą įspūdį.

Verslo dovanos yra būtinos, norint palaikyti gerus ryšius tiek su klientais, tiek su verslo partneriais. Biurogidas.lt rasite gausų šių dovanų pasirinkimą, kuris palengvins paieškas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *