Kita

Kaip neiššvaistyti savaitgalio?

Pasibaigus vasaros atostogoms ilsėtis lieka tik savaitgaliai – apgalvokite, ką norite nuveikti. Išnaudokite laiką, skirtą savaitgaliui, prasmingai, nekiurksokite ant lovos ir imkitės aktyvesnės veiklos – jausitės tikrai geriau ir turiningiau praleidę laiką. Pagalvokite ir apie aplinkos pakeitimo galimybės – pasidomėkite sodybos nuoma, daugiau praleiskite laiko gamtoje.

Bendraukite

Pamatykite senus draugus, kuriuos vis ruošiatės susitikti – kada gi ne geriau, jei savaitgalį. Suplanuokite su jais laisvalaikį taip, kad netektų vien sėdėti ir valgyti – pagalvokite apie stalo žaidimus, smagią veiklą, pasivaikščiojimą parke. Svarbiausia, kad kartu praleistumėte laiką tikrai gerai.

Gaminkite

Savaitgalis puikus laikas, pagaminti seniai planuotus patiekalus – juk dažnai darbo dienomis tam neužtenka laiko, norisi pailsėti. Išsitraukite receptų knygą ir nebijokite iššūkių – pagaminkite ką nors egzotiško ir nepaprasto. Lavinkite savo kūrybiškumą ir skonį.

Medituokite

Meditacija pašalina įtampą, padeda atsikratyti minčių apie darbą ir kitus rūpesčius. Rinkdamiesi šią veiklą, turite pasirūpinti ir ramia, natūralia erdve. Puikiai tiktų sodybos nuoma, kur galėtumėte atsipūsti ir niekas netrukdytų mėgautis ramybe.

Mokykitės

Savaitgalis yra puikus laikas išmokti ką nors naujo, įgyti naujus įgūdžius. Pagalvokite, galbūt yra dalykas, į kurį labiau norėtumėte pasigilinti, pavyzdžiui, istorinis įvykis, vabalų rūšys. Lavėkite ir jauskitės geriau, nes mokymasis turėtų būti nenutrūkstamas gyvenimo procesas.

Susitvarkykite

Dažnai darbo dienomis nelieka noro tvarkytis ar perdelioti daiktus , tačiau puikus laikas šiai veiklai yra savaitgalis. Pagalvokite, kuris namų kampelis reikalauja daugiausiai priežiūros ir yra labiausiai chaotiškas. Tvarkymasis savaitgalį yra puiku, tačiau neskirkite jam viso savo laiko – pagalvokite, kaip save apdovanosite už sutvarkytus namus.

Metas iškylai

Jei lauke – puikus oras,  pasirūpinkite sodybos nuoma ir pirmyn su patogiu krepšiu ir užkandžiais į gamtą. Į iškylą pasiimkite artimiausius žmonės arba keliaukite vieni su knyga. Svarbiausia – geras maistas ir poilsis.

Laikas muziejui

Ar pamenate, kada buvo paskutinis kartas, kai lankėtės muziejuje? Pasidomėkite, kurie muziejai veikiai savaitgaliais. Dabar itin populiarūs interaktyvūs muziejai – išsiaiškinkite, gal netoli jūsų vienas iš jų veikia.

Laisvalaikis – be telefono

Atsisakykite mobilaus telefono ir kompiuterio bent savaitgaliui. Pagalvokite, kokias veiklias be jų galite nuveikti. Dažnai naršymas internete nepastebimai ryja mūsų laiką. Bent trumpam pasakykite ne šiems trikdžiams ir skirkite laiko komunikacijai su šeima.

Yra daugybė veiklų, kurias galite atlikti savaitgalį. Pasidomėkite sodybos nuoma, būkite išradingi ir gerai praleisite laiką. Svarbiausia nekankinkite savęs mintimis apie darbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *