motociklų akumuliatoriai, kelionės, pasiruošimas kelionėms
Kelionės

Kaip pasiruošti kelionei motociklu?

Kelionės motociklu – tai pramoga, kuri daugumai yra apipinta romantiniais pasakojimais, ne kartą ši tema ekranizuota ir filmuose. Kyla klausimas, kokios kelionės su motociklu yra iš tikrųjų? Kuo svarbiausia pasirūpinti ir, žinoma, kokie akumuliatoriai motociklams yra tinkamiausi?

Bagažas

Jei jau susiruošėte keliauti su motociklu, apsvarstykite koks bagažas jums tikrai reikalingas. Jei susidėsite tik pačius reikalingiausius produktus ir daiktus, kurie tikrai pravers. Žinoma, vaistus ir medicinines priemones būtina susidėti, bet sutaupyti vietos galite pasirinkę tik reikalingiausius drabužius. Galų gale, jeigu kažko labai reiks, įsigyti galite pravažiuodami parduotuvėse.

Apranga

Aprangos tipas priklauso nuo to, kokioje aplinkoje ruošiatės keliauti – na, jei aplink pasaulį, visko nesusidėsite, bet jei ruošiatės, pavyzdžiui, apkeliauti šalį, įsidėkite rūbus, reikalingus šiame klimate. Renkantis audinius svarbu atkreipti dėmesį į rūbų natūralumą – jie turi gerai sugerti prakaitą, šylant vėsinti, o šąlant apsaugoti nuo kūno temperatūros kaitos. Akumuliatoriai motociklams gali užimti papildomos vietos, todėl turėtumėte apsvarstyti, kokie rūbai jums reikalingiausi. Išsirinkite ir tinkamus batus – jie turi būti patogūs vairuoti, geriausia, kad kojos būtų gerai vėdinamos.

Motociklo apžiūra

Prieš prasidedant ilgai kelionei, turite apmąstyti, ar jūsų motociklas neturi gedimų. Privalu, kad patikimas specialistas apžiūrėtų jūsų transporto transporto priemonę – nerizikuokite galvodami, jog motociklui nieko nenutiks, nes nejaučiate barškėjimo ir pan. Jeigu kelionės metu pajutote pakitusį važiavimą, keistą kvapą ar traškesį, būtinai suraskite patikimą taisyklą. Žinoma, turite įsidėti ir pagrindinius įrankius, su kuriais gali būti atliekama motociklo apžiūra.

Netikėtos problemos

Kad ir kaip besiruoštumėte važiavimui motociklu, turite suprasti, jog deja, tačiau problemų gali nepavykti išvengti. Akumuliatoriai motociklams, minimali taisymo įranga yra būtina tuo atveju, jei atsirastų gedimas. Turite nusiteikti, jog gali tekti prašyti aplinkinių pagalbos – dėl šios priežasties nebijokite komunikuoti, nusiteikite, jog gali tekti prašyti aplinkinių patarimų, motociklo dalių.

Pertraukos

Kad ir koks entuziastas bebūtumėte, turite suvokti, jog jums bus reikalingos pertraukos. Būtinai suplanuokite, kokiose vietose galėsite pailsėti, pernakvoti. Tai yra būtina jūsų savijautai, sveikatai. Pertraukos reikalingos ir užkandžiauti, atsipūsti nuo važiavimo ta pačia pozicija. Venkite ilgo važiavimo – jeigu pajusite bent menką silpnumą, padidėjusį nuovargį, sustokite.

Motociklai – nuostabi programa. Tai gali tapti ir gyvenimo būdu – daug kas svajoja, bet nedrįsta įgyvendinti minčių apie keliones aplink pasaulį. Akumuliatoriai motociklams yra būtini keliaujantiems – juk niekada nežinai, kas gali nutikti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *