dokumentų segtuvas, balti baldai, darbo erdvė
Darbas

Kaip sukurti jaukią darbo aplinką?

Darbo kabinetas ar kita darbo erdvė dažnai yra ta vieta, kurioje praleidžiama didžioji dalis mūsų laiko. Tai kaip atrodo darbo aplinka ne tik lemia mūsų nuotaiką, bet produktyvumą. Patogi ir jauki aplinka mums suteikia galimybę atsipalaiduoti ir jaustis patogiai. Kartais darbo erdvės būna itin perkrautos, kas tarsi apsunkina tiek judėjimą joje, tiek ir galimybę greitai rasti norimus daiktus. Taigi, kaip sukurti tokią darbo aplinką, kurioje būtų tvarkinga, jauku ir malonu dirbti.

 

Pirmasis žingsnis – tvarkingas darbo stalas

 

Vienas iš svarbiausių daiktų darbo vietoje yra darbo stalas. Prieš renkantis jį, svarbu atkreipti dėmesį tiek į technines jo savybes (aukštį, stalviršio medžiagą), bet ir jo spalvą. Balta stalo spalva dera daugelyje interjerų, sukuria ypač jaukią aplinką ir veikia raminančiai. Prie tokio stalo galima derinti švelnių arba ryškesnių spalvų biuro reikmenis ar kitus aksesuarus. Tai ir pieštukinė, dokumentų segtuvas ar net nešiojamo kompiuterio dėklas. Šviesus darbo stalas su vienos ar keleto spalvų detalėmis tikrai pagyvins darbo erdvę.

 

Originalus sprendimas – modernios lentynos

 

Puikus sprendimas, siekiant sukurti išskirtinę darbo aplinką yra lentynos. Įvairūs jų variantai yra ne tik pasitarnaus kaip vieta įvairiems daiktams sudėti, bet ir pasitarnaus kaip išskirtinis interjero akcentas. Modernaus dizaino įvairiausių formų ir medžiagų lentynose savo vietą ras tiek dokumentų segtuvas, tiek nuotraukų rėmelis ar kitas svarbus daiktas.

 

Augalai darbo aplinkoje

 

Dar vienas puikus akcentas darbo aplinkoje – gyvi augalai. Jie ne tik suteikia jaukumo, bet ir teigiamai veikia darbo aplinkos orą. Tai gali būti ir paprasčiausias kaktusas ar nedidelė dekoratyvinė gėlė. Dabar įvairiuose interjeruose ypač populiarios yra dekoratyvinės palmės, kurios gali būti tiek labai didelės, tiek ir mažesnės. Didelis augalas ypač tiks didelėje ir atviroje darbo erdvėje, kurioje dirba daug žmonių.

 

Siekiant sukurti jaukią ir tvarkingą darbo aplinką, svarbu apgalvoti įvairius aspektus. Tvarkingoje aplinkoje, kurioje lengvai randamas bus tiek dokumentų segtuvas, tiek kiti būtiniausi daiktai darbui, kils mažiau streso ir kitų neigiamų emocijų. Erdvi ir šviesi darbo aplinka su originaliais baldais ne tik bus patraukli darbuotojams, bet skatins jų produktyvumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *