laisvų rankų įranga, patarimai kelionėms, įranga automobiliui
Kelionės

Ko nepalikti namuose vykstant į kelionę automobiliu?

Didėjant kelionių įvairovei, dažnas renkasi keliauti automobiliu. Tada kelionę reikia susiplanuoti iki menkiausią detalių, kad viskas vyktų sklandžiai ir užmiršti neliktų ne tik esminiai daiktai, bet ir apsvarstyti, ar nepravers  laisvų rankų įranga, mašininis pakrovėjas įvairiems prietaisams pakrauti bei navigacija. Sąrašas tikriausiai galėtų tęstis ir tęstis, tačiau siekdami palengvinti kitą jūsų kelionę, išskyrėme kelis svarbius prietaisus.

  1. Nešiojama navigacija

Nors dabar kiekvienas išmanusis telefonas gali be vargo būti prijungtas prie interneto ir surasti, kaip jums nuvykti iki norimos vietos, šiais neturėtumėte pasitikėti visu šimtu procentų. Užsienio šalyje greičiausi teks susidurti su kitokiais mobiliojo ryšio tiekėjo įkainiais ir, priklausomai nuo jūsų plano, minutė interneto gali atsieiti iš ties nemažai. Be to, mobilieji duomenys išnaudoja kur kas daugiau telefono baterijos, negu belaidis ryšys (Wi-fi), todėl jeigu jūsų telefonas nepasižymi pačia stipriausią baterija – gali greitai išsikrauti ir palikti jus be susisiekimo nežinomoje vietoje.

  1. Moduliatorius

Kaip ir laisvų rankų įranga, moduliatorius gali ilgą kelionę padaryti daug patogesnę. Išvažiavus už Lietuvos ribų prarasite lietuviškas stotis, o radijas pagal dažnį prisijungs prie tos šalies stočių. Tai nesukels didelių nepatogumų trumpos kelionės metu, tačiau, pavyzdžiui, jeigu tektų pravažiuoti visą Lenkiją – ilgas ir nesuprantamos kalbos čiauškėjimas gali iš ties erzinti. Turint moduliatorių – turėsite lengvą priėjimą prie geriausių dainų ir kartu su šeima, ar draugų kompanija, galėsite dainuoti ir linksmintis pagal mėgstamiausias melodijas. Daugelis moduliatorių turi telefono, ar kito įrenginio krovimo funkciją, todėl pritrūkus energijos lizdo, tam panaudoti galėsite ir moduliatorių.

  1. Vaizdo operatorius

Ypač keliaujant į kitą šalį ir susiduriant su dar nevažinėtais keliais svarbu neprarasti budrumo, žinoti kelių eismo taisykles, ypatingai nepasimesti eismo įvykio metu. Pavyzdžiui, keliaujant laisvų rankų įranga padės kalbėti telefonu dėmesio ir rankų neatitraukiant nuo vairo, o vaizdo operatorius atsitikus nelaimei bus pats patikimiausias liudininkas įrodantis avarijos kaltininką. Taip pat, galėsite lengvai pranešti apie chuliganišką kitų vairuotojų elgesį, kuris kelia pavojų visiems eismo dalyviams.

Sakyti, kad vykstant į kelionę nepamirštumėte dokumentų, banko kortelių ir draudimo atrodo neverta, nes tai visiems akivaizdu, tačiau dažnai atsitinka, kad patys svarbiausi daiktai lieka namuose. Taip pat, visada įsitikinkite, kad turite atsarginį ratą ir šiam pakeisti reikalingą įrangą, nes nuo nuleistos, ar sprogusios padangos nėra apsaugotas net ir labiausiai patyręs vairuotojas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *