mikroautobusų nuoma, kelionės, automibiliai
Kelionės

Patarimai keliaujantiems automobiliu

Vasara – puikus metas kelionėms. Kad jos būtų sklandžios, vertėtų iš anksto kruopščiai ruoštis. Keliaujantiems automobiliu būtina atkreipti dėmesį į esminius aspektus – juk norisi, kad atostogų metu būtų patiriami tik geri įspūdžiai

Pasiruošę ir energingi

Prieš kelionę būtina gerai pailsėti. Išsimiegokite, sveikai pavalgykite, nepraleiskite atgaivinančio dušo. Tik pailsėjus galima ruoštis į ilgą išvyką. Vis dėlto, jei jus kamuoja nuovargis ar kitos bėdos, mikroautobusų nuoma gali būti puiki išeitis.

Pertraukos

Tiek vairuojančiajam, tiek keleiviams, reikalingos pertraukos. Sustokite mašinų aikštelėje ar pakelėje, įkvėpkite gryno oro. Pertraukos yra būtinos vairuotojo budrumui išsaugoti. Neužmirškite, jog nesustodami pailsėti rizikuojate savo ir sau brangių žmonių sveikata.

Vaistinėlė

Kelionių metu dažnai atsiranda įvairiausių negalavimų. Apsisaugokite nuo jų apsirūpindami vaistais. Neužmirškite medikamentų, kurie būtini vartoti jums ir jūsų artimiesiems. Pasirūpinkite ir būtinais vaistais nuo alergijos.

Vanduo

Karštu metų laiku mašinoje lengva dehidratuoti – pasirūpinkite, jog vandens užtektų jums ir keleiviams. Reguliariai gurkšnokite vandenį – juk nenorite, jog dėl skysčių stygiaus jums pasidarytų negera.

Patogumas

Pasirūpinkite keleivių patogumu – su savimi pasiimkite pripučiamų kelioninių pagalvėlių, pledų. Vertėtų įsigyti ir miego kaukę akims, ausų kamštukų – taip bus lengviau užmigti. Jei ieškote dar patogesnio sprendimo, apsvarstykite galimybe naudotis mikroautobusų nuoma.

Maistas

Kelionių metu išalkstama – įsidėkite maistingų ir sveikų užkandžių. Venkite kelionėms pirkti greitą maistą – taip išvengsite virškinimo problemų.

Pramogos

Jei keliaujate su vaikais arba būriu draugų, vertėtų pasiimti stalo žaidimus – neretai yra išleidžiamos populiarių stalo žaidimų kelioninės versijos.

Saugumas

Prieš kelionę ir kelionės metu turite būti įsitikinę, jog jūsų automobilis puikiai veikia. Būkite tikri, jog jūsų automobilio techninė apžiūra dar galioja, ar gerai veikia stabdžiai. Geriausia prieš ilgą išvyką nuvežti automobilį apžiūrai – taip jausitės ramiau. Prieš važiavimą įsitikinkite, jog visi keleiviai yra užsisegę saugos diržus.

Nakvynė

Įsitikinkite, jog turite kur sustoti – iš anksto rezervuokite hotelį arba bent susisiekite išsiaiškinti, ar bus laisvų vietų. Jei norite sutaupyti, pasvarstykite, ar jums tiktų mikroautobusų nuoma.

Planuokite iš anksto

Tikėtina, jog paskutinę minutę surengta kelionė gali nuvilti. Geriau susiplanuokite dienotvarkę kiek galima anksčiau, venkite skubotų sprendimų. Turėdami detalų veiksmų planą, patys jausitės ramiau.

Kelionės automobiliu tikrai turi savų privalumų – laiką galite leisti su artimais žmonėmis. Tačiau šioms išvykoms būtina gerai pasirūpinti – kitu atveju vertėtų apsvarstyti mikroautobuso nuomos galimybes. Svarbiausia – keliaukite su šypsena ir gera nuotaika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *