termosas, Palanga, atostogos
Kita

Pavasario atostogos – bundančioje Palangoje.

 

Dauguma pavasarį atostogas organizuojančių žmonių renkasi užsienio kurortus, tačiau tie, kurie jas praleidžia Lietuvoje – džiaugiasi ne ką mažiau. Ypač Palangoje apsistoję poilsiautojai pavasarį nustemba, kaip gražiai atrodo Palanga.

 

Gaivus oras ir bundanti gamta

 

Nors pavasarį oro temperatūra dar gali būti žemoka, nereikės taip šalti kaip žiemą. Visgi, termosas gali praversti. Jeigu pasirūpinsite tinkamais drabužiais, karštais gėrimais, galėsite negalvoti apie orą ir džiaugtis gamta.

 

Pavasarį oras Palangoje itin gaivus ir šviežias. Turistų mieste nedaug, mašinų taip pat, todėl niekas oro neteršia. Norintiems dar didesnės gaivos, rekomenduojama laiką leisti prie jūros. Nors ir pačioje Palangoje pavasarį daug turistų nesutiksite, jeigu norite, kad paplūdimyje žmonių nebūtų, pavažiuokite į šiek tiek už Palangos esančius paplūdimius.

 

Daugelis sutinka, kad pavasaris yra vienas iš gražiausių metų laikų. Šiuo laikotarpiu ne tik šyla oras, tačiau ir bunda gamta: sprogsta pumpurai ant medžių, pradeda žydėti gėlės.  Galite daug laiko praleisti vaikščiodami po Palangos apylinkes ir mėgaudamiesi gražiais žydinčiais sodais. Nepraleiskite ir įspūdingo Palangos dvaro gėlyno, kuris pavasarį atrodo itin gražiai. Kad nesušaltumėte ilgo pasivaikščiojimo metu, jums pravers termosas su karšta arbata.

 

Ką dar veikti Palangoje pavasarį?

 

Veiklų Palangoje galima rasti įvairiais metų laikais. Skirtingai nei žiemą, pavasarį veiklų dar pradeda daugėti, todėl nuobodžiauti tikrai nereikės.

 

  • Kavinės, barai. Kaip tik pavasarį pradeda atsidaryti įvairios kavinės, restoranai vasaros sezonui. Būsite šiltai sutikti naujai vasarai pasiruošusių įstaigų darbuotojų.
  • Muziejai. Pavasarį aplankyti muziejus yra puikus laikas, nes nereikia ilgai laukti turistų eilėse bei stumdytis grūstyse. Galėsite ramiai apžiūrėti eksponatus ir meno kūrinius.
  • Popietė prie jūros. Jeigu oras saulėtas, nepamirškite daugiau laiko praleisti prie jūros. Pasiimkite pleduką, užkandžių ir laiką leiskite paplūdimyje. Susiraskite vietą kopose, kur nepučia vėjas ir atsipalaiduokite. Šilta saulė ir termosas su karštu gėrimu neleis jums sušalti.

 

Veiklų sugalvoti galima įvairių ir nebūtinai jos turi būti pačioje Palangoje. Galite nuvažiuoti į Klaipėdą ir kitus aplinkinius miestus. Jų bundanti gamta bus tokia pat graži ir stebinanti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *