vienadieniai spalvoti lęšiai, spalvoti lęšiai, lęšiai internetu
Sveikata

Puiki rega ir žėrinčios akys – įmanoma

Akiniai – puiki regos korekcijos priemonė, kuri kasdienį gyvenimą palengvina daugybei žmonių iš bet kurio pasaulio krašto. Kaip bebūtų, jie nėra tobuli ir visiems tinkantys. Pavyzdžiui, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą, akiniai gali sukelti nemažą diskomfortą. Galimas sprendimas – sportui skirti akiniai su dioptrijomis, tačiau jų kainos dažnai būna pakankamai nemažos. Kontaktiniai lęšiai – nebrangus ir praktiškas pasirinkimas, galintis praversti daugelyje situacijų.

Kai akiniai – ne išeitis

Labiau apsistojome ties patogumo aspektu, tačiau renkantis regos korekcijos priemones iškyla dar vienas svarbus klausimas – kaip pasikeis mūsų įvaizdis? Juk ne visiems patinka ant nosies kabantys akiniai. O jei esate žmogus, mėgstantis dažnai eksperimentuoti su savo išvaizda, vienadieniai spalvoti lęšiai gali tapti puikiu pasirinkimu. Šių lęšių tipų yra keletas, todėl galėsite būti tikri, jog išsirinkote sau tinkamus.

Paryškinantys kontaktiniai lęšiai

Šie lęšiai nepakeis akių spalvos, tačiau leis išryškinti jų natūralią spalvą. Jeigu akių spalva Jums visuomet atrodė nepakankamai spindinti, paryškinantys kontaktiniai lęšiai suteiks norimą atspalvį. Kartu jie koreguoja ir regos sutrikimus, todėl gautumėte dvigubą naudą – matytumėte aiškų, ryškų vaizdą ir turėtumėte žėrinčias, patrauklias akis.

Lęšiai, keičiantys akių spalvą

Jeigu pabodo gyventi su savo natūralia akių spalva ir nenorite jos tik paryškinti, siūlome atkreipti dėmesį į keičiančius akių spalvą lęšius. Senokai audėte mintį, jog geriau atrodytumėte su rudomis, o ne mėlynomis akimis? Jei esate įsitikinę, kad būsite žavesni ir jausitės užtikrinčiau, išbandykite keičiančius akių spalvą lęšius ir stebėkite savo artimųjų bei aplinkinių reakciją. Šie vienadieniai spalvoti lęšiai, esant poreikiui, parduodami su dioptrijomis, o juos prižiūrėti taip pat nesudėtinga, kaip ir įprastus lęšius.

Lęšiai vakarėliams

Jei norite išsiskirti iš minios ar visuomet svajojote persikūnyti į Marilyn Manson, lęšiai vakarėliams – pats geriausias pasirinkimas. Šie lęšiai pasižymi savo spalvų ir raštų gausa, tad tai, kaip atrodysite, priklausys tik nuo Jūsų vaizduotės. Tam, kad akys atrodytų skirtingai, lęšius vakarėliams įmanoma įsigyti ir po vieną. Kad ir kokio stiliaus lęšius pasirinksite, jie atrodys pritrenkiamai tikroviškai ir suteiks originalumo.

Įneškite į savo gyvenimą pokyčių ir išbandykite kažką naujo. Vienadieniai spalvoti lęšiai gali tapti puikia priemone ne tik visada jaustis patogiai, bet ir pridėti savo įvaizdžiui išskirtinumo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *