baldai transformeriai, mažas kambarys, išskleidžiamas stalas
Namai

Sutaupykite vietos namuose su baldais transformeriais

Ar esate susidūrę su situacija, kai norite įsigyti naujus baldus savo namams, tačiau jiems paprasčiausiai nėra vietos? Tai dažno bute ar nedideliame name gyvenančio žmogaus kasdienybė, tačiau retas žino, kad baldai transformeriai gali padėti sutaupyti vietos ir suteikti viską ko norite tuo pačiu metu. Tokie baldai kaip sofa-lova mums jau seniai gerai pažįstami, bet baldų pasaulis turi dar daug kuo nustebinti.

 

Spinta – lova

 

Dažnuose namuose lova reikalinga tik vakare, kai laikas miegoti. Visą kitą laiką lova tiesiog užima vietą namuose, kuriuose jos ir taip trūksta. Tą galima išspręsti spinta – lova, baldu kuris dienos metu atrodo kaip įprasta spinta, kurioje netrūksta vietos pasidėti savo daiktus. Nusileidus saulei ir atėjus metui miegoti, spintą galėsite nuleisti ir ji pavirs patogia lova, o kai kurie dizainai netgi turi spinteles knygai, lempai, ar mobiliajam telefonui prie lovos pasidėti. Kaip ir baldai transformeriai stalai, jie gali tapti nepamainomais namuose, kuriuose visuomet trūko vietos.

 

Išskleidžiami stalai

 

Pagrindinė jų prasmė yra tokia pati, kaip ir prieš tai minėto transformerio – neužimti daugiau erdvės nei tuo metu būtina. Toks stalas nenaudojamas galės atlikti paprasčiausios spintelės funkciją ir užims tik tiek vietos, kad ant jo tilptų vaza su gėlėmis ir lėkštė su saldainiais. Į ją pažiūrėję net nepagalvotumėte, kad ši smulki spintelė gali akimirksniu tapti stalu, kurio dydis gali būti pakeistas pagal Jūsų poreikius.

 

Nuo smulkaus rašomojo stalo Jūsų kasdieniniams darbams atlikti, iki didelio stalo prie kurio pietums susirinkti galės visa giminė, šie baldai transformeriai neatpažįstamai pakeis Jūsų namus, kadangi galėsite atsisakyti didelio stalo kuris užimdavo pusę virtuvėje esančios vietos ir jį pakeisti smulkia spintele, kurią bet kuriuo momentu galima pakeisti į Jums reikiamo dydžio stalą.

 

Tokie baldai Jūsų namams suteiks daug daugiau erdvės, o modernus ir stilingas jų dizainas užtikrins, kad Jūsų namai bus ne tik erdvūs tačiau ir atitiks visus moderniausius stiliaus standartus. Įsigyti baldą transformerį neišvengiamai bus sprendimas kuriuo džiaugsitės dar daugelį metų. Tad jei jau metas pakeisti baldus, žinote, ką geriau rinktis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *