lovos dvigulės, magrės dvigulės lovos, sveikatą užtikrinanti lova
Sveikata

Tinkama lova padeda išvengti sveikatos negalavimų

Jeigu norite mėgautis patogiu miegu ir gera nuotaika iš ryto, svarbu pasirinkti tinkamą lovą, kuri atitiktų individualius poreikius. Ar žinojote, kad trečdalį savo gyvenimo praleidžiame lovoje? Taigi be geros lovos, nebus ir sveikatos. Todėl žemiau pateikiame aktualius patarimus, kurie padės jums išsirinkti reikiamą lovą.

Komforto prioritetas

Dabar gali būti pasirenkamos įvairios lovos: dvigulės, viengulės, skirtingų dydžių, audinio ir net formos. Dažnai pirkėjai daro klaidą iš pradžių pasirinkdami lovą vizualiai išvaizdžią ir tik vėliau tikrina lovos komfortą. Pirmiau reikėtų nebijoti išbandyti lovą: ant jos atsigulti ir pasėdėti, tokiu būdu nustatyti jos būklę ir komfortą. Nes netinkama lova gali sukelti nemažai problemų: miego trūkumą, nepatogų atlošą, raumenų skausmą.

Lovos funkcija

Pagalvokite kaip dažnai ketinate naudoti lovą. Patarimas skamba kiek nelogiškai, nes lova yra naudojama kiekvieną dieną. Vis dėlto pasitaiko atvejų, kuomet siekiama atsipalaiduoti, nusiraminti, tiesiog pabūti su savimi ir atsitraukti nuo kasdienės rutinos. Jeigu jums tai yra svarbu, pasvarstykite, kad lovos: dvigulės ir didelės suteiks daugiau laisvės pojūčio, o dviaukštės lovos, leis nevaržomai gulėti vienam ir pailsėti nuo vaikučių, kurie dažnai mėgsta užsiropšti ant jūsų lovos.

Lovos čiužinio svarba

Lovos čiužinys taip pat yra svarbi lovos dalis. Ramia ir patogiam miegui svarbu turėti gerą, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintą čiužinį. Šiandien čiužinių asortimentas ypač platus. Rekomenduojama rinktis čiužinį pagal parastą nykščio principą. Nebijokite pačiupinėti, paspaudinėti ir kitaip paliesti čiužinį. Spyruokliniais čiužiniais dažniausiai pasižymi tokios šios lovos: dvigulės, viengulės, sofos lovos. Putplasčio čiužiniai taip pat yra taikomi dažniausiai medinio pagrindo ne spyruoklinėms dvigulėms ir viengulėms lovoms. Ir dar, nepamirškite, kad čiužinį turėtumėte keisti kas 8 metus.

Trys pagrindinės taisyklės, turėtų padėti išsirinkti tinkamą lovą gerai jūsų sveikatos būklės palaikymui. Jeigu turite dažnų problemų nugaros srityje, jei dažnai jaučiate skausmą skirtingose kūno vietose, jei esate nepailsėjęs, būtinai apie tai pasikonsultuokite su lovų salonų specialistais, kurie padės išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią lovą, sveika, jūsų gyvenimui!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *