transformuojami baldai, interjeras, namai
Namai

Transformuojami baldai – perversmas namuose

Pastaruoju metu transformuojamieji baldai sulaukia vis daugiau ir daugiau dėmesio. To priežastis – vis daugiau žmonių įsikuria mažuose būstuose ir stengiasi praktiškai išnaudoti erdvę rinkdamiesi baldus, kurie gali pasitarnauti keliose srityse.

Atliekamos funkcijos

Daugiafunkciai baldai – tai galimybė įsigyti kelias naudas iš karto. Reguliuojamo aukščio ir ploto stalas vienu metu gali būti naudojamas kaip gausią šeimą sujungiantis valgomasis stalas, arba – kaip patogus darbo stalas kiekvienam išskirtinai. Dėl tokio universalumo tokie baldai suteikia namams ir modernumo, ir išskirtinumo.

Galimybė atnaujinti interjerą lengvai ir greitai

Transformuojami baldai yra išskirtinai geras sprendimas mėgstantiems dinamiką, mėgstantiems laikytis madų ir keisti interjerą. Jie yra nesunkiai transportuojami iš vienos vietos į kitą, tam jį perkelti iš vienos vietos į kitą sujungiant kelis minkštuosius baldus yra labai lengva.

Paprastas būdas patenkinti gausios šeimos ar svečių poreikius

Gyvenant nedideliame bute ar kambaryje kartais gali būti sudėtinga rasti vietos visiems. Dar vienas šių baldų privalumas – išsikleidžiančios lovos. Tokie baldai pasižymi išskirtiniu universalumu ir reikiamu metu gali būti naudojami vietoj spintos, kitą kartą – vietoj lovos. Spintoje paslepiamos lovos taupo vietą ir yra lengvai komponuojamos įvairaus tipo interjere. Taip pat labai praverčia užsukus svečiams.

Ekonomiškas sprendimas

Transformuojami baldai padeda sutaupyti ne tik vietos, bet ir pinigų. Tai prilygsta lyg pirkti du skirtingus baldus už vieno kainą ir gauti abiejų teikiamas naudas. Kam atskirai pirki darbo stalą, kavos staliuką arba talpų valgomąjį stalą, jei galima įsigyti vieną, kuris atitiks visas šias išvardintas funkcijas?

Taupoma vieta

Sutalpinti reikalingus daiktus ir baldus į nedidelį butą ar kambarį gali būti tikra kančia. Šiuo atveju vėl pasižymi įvairias funkcijas atliekantys baldai. Moderni spinta-lova gali būti puikus sprendimas prireikus svetainę paversti miegamuoju. Dienos metu lova išradingai paslepiama spintoje, o vėliau jau galima tiesiog išsiskleisti.

Lengviau formuoti skirtingus kambarius

Vienoje patalpoje transformuojami baldai gali sukurti kelias funkcines zonas. Moduliniai minkštieji baldai gali padėti atskirti zonas viename kambaryje, vienu metu sukurti ir laisvalaikio zoną, ir darbo. Lygiai tą patį galima padaryti pasirinkus korpusinius baldus. Viskas priklauso nuo to, kokie yra asmeniniai poreikiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *