Taksi ir horoskopai

Balandis 1st, 2009

Kiekvienam patariu turėti savo pastovią taksi kompaniją. Paskutiniu metu girdisi kalbos, kad Vilniaus savivaldybė žada naikinti naktinius autobusus, kurie važinėdavo penktadieniais ir šeštadieniais, todėl grįžti iš klubų ir kitų pasilinksminimų bus įmanoma tik taksi. Beje, vienas tų naktinių autobusų man yra itin patrauklus, nes gyvenu prie pat troleibuso žiedo, kuris yra galinė to maršruto stotelė, tad jei pavargęs nuo šokių užsnūsti, vairuotojas maloniai pažadins. O ir kainuoja tik tris litus.

Man taksi kompanijos ieškotis nereikia - gal šiek tiek iš įpročio, tačiau daugiausia dėl paslaugų kokybės naudojuosi vienos kompanijos taksi paslaugomis. Su ja mano firma turi pasirašiusi sutartį vežioti darbuotojus  iš ir į darbą, todėl ir laisvalaikiu pagal defaultą renku jų numerį. O ypač toje firmoje man patinka vienas vairuotojas - sąlyginai jaunas, tačiau su puikiais vairavimo skillais, ir žinoma, kas yra svarbiausia - klausantis labai gerą muziką. Šiandien ryte mane pasitiko su Disturbed :-) Į darbą nuvažiavau su vėjeliu ir dar geros nuotaikos pasikroviau.

Beje, horoskopai yra įdomus dalykas, tačiau tik tada, kai skaitai vakare, ir gali palyginti: ai jo, čia gal ir tiesa, o čia visai marazmas. Man horoskopus atstoja šviesoforai - jei važiuojant tiesia gatve, pvz Ukmergės, kaip užprogramuoti visi šviesoforai rodo žalią lempą, vadinasi, diena bus tikrai gera. Dienos kokybė menksta lempai raudonėjant. Šįryt tik gal koks šeštas šviesoforas paraudonavo - gal ne taip jau ir blogai?

Dalintis su kitais:

4 Responses to “Taksi ir horoskopai”

 1. Taute on Balandis 1, 2009 4:23 vakare

  Cha, gerai cia su sviesoforais sugalvojai :). Reiks ir man taip pabandyt. O kas liecia horoskopus tai man jie visiska nesamone. Tas pats bullshit kaip ir visokie burimai ir t.t.

 2. valdemaras on Balandis 2, 2009 11:37 ryte

  Horoskopus reikia skaityti kaip grožinę literatūrą, ir lygiai taip vertinti. :)

 3. Puikuzas on Balandis 7, 2009 2:47 vakare

  Horoskopu paaiskinimas ne visiskai vienas du. Yra specialus pagrindimas, galbut kada nors atskleisiu horoskopu prasme viesai. Bet tai nieko nepakeis, nes isitikinimai labai stiprus

 4. valdemaras on Balandis 7, 2009 10:49 vakare

  O kas sakė, kad paaiškinimai yra “visiskai vienas du”? :) Labai laukiu specialaus pagrindimo.

  Man šiaip įdomu, kaip galima tą patį dalyką vienodai taikyti pusei milijardo žmonių (skaičiavimas paremtas preliminariu žmonių skaičiumi Žemėje (6 mljrd) ir zodiako ženklų skaičiumi (12)). Na OK, ne visiškai vienodai, nes ne visi vienodai vertina “sėkmę” ar “nelaimę”, tačiau vistiek. Spręsti iš žvaigždžių (ar ko ten) išsidėstymo apie tai, kaip žmonėms seksis verslas ar asmeninis gyvenimas, yra daugiau ar mažiau hilarious.

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

Name (būtinas)

Email (būtinas)

Svetainė

Speak your mind