graži moteris Lietuva

March 11th, 2010 | Categories: asmeniškumai, visuomenė | Tags: , , ,

NEPRIKLAUSOMA LIETUVOS VALSTYBĖ šiandien švenčia dvidešimties metų jubiliejų. jei NLV būtų graži panelė, aš visai ją kabinčiau, nė kiek neabejodamas dėl metų skirtumo.

tačiau Lietuva yra suaugusi, daug gyvenime mačiusi moteris. mama. gal netgi - močiutė. tokia, kuri pasisodina anūkus ant kelių ir pasakoja senas istorijas - tik nenuobodžiai. ir kai ką pagražindama. anūkams visa tiesa nėra reikalinga. kaip bebūtų, Lietuva visai jaunai atrodo. tiek metų, kiek jai yra, ji neatrodo. praeityje turėjusi kelias plastines operacijas ji to neslepia - jos buvo prieš Lietuvos valią. Lietuva dabar stengiasi tai pamiršti. skaudu prisiminti.

mes gyvename globojami mažos, bet stiprios ir išdidžios moters. kai kurie jos vaikai - paklydėliai. jie žudo, grobia, plėšia, vagia, apgaudinėja… tačiau Lietuvai, mylinčiai mamai jie - tik išdykę vaikai. vaikai ir turi būti truputį išdykę.
tie neišdykę vaikai, kurių yra nedaug, dažnai jaučiasi pamiršti. mamai Lietuvai pakankamai problemų su išdykėliais.

man, kaip mylinčiam Lietuvos sūnui, lygiai kaip Odisėjaus sūnui, nepatinka ta gauja pirštis suvažiavusių plėšrūnų vyrų (ir moterų - XX amžius). griežiu dantimis matydamas, kaip jie visi vienas per kitą gviešiasi mano mamos turto, tačiau esu per mažas kažką daryti. ir aš toks - ne vienas.

 1. t. u.
  March 11th, 2010 at 13:06
  Reply | Quote | #1

  Puikiai, brolau. Tik: ne toks jau tu ir mažas

 2. March 12th, 2010 at 11:17
  Reply | Quote | #2

  Gerai parašyta - ypač apie jos visokeriopus, bet vienodai mylimus vaikus