vokieciu (1)

Ką daryti, kad dingtų nerimas?

Dažniausiai atrodo, kad stresas yra nenugalimas. Sąskaitos kiekvieną mėnesį krenta į paštą, nėra nei valandos kol darbai ir kitos prievolės dingsta. Kur dar šeimas ir draugų susitikimai. Savaitės bėga ypatingai greitai, o kontrolė atrodo pradingsta iš rankų. IELTS kursai gali padėti vėl grąžinti kontrolę į rankas. Tai kodėl to nepabandžius?

Kaip kovoti su nerimu?

• Įvardinkite priežastis, kodėl nerimaujate. Stresas gali apimti maždaug visus gyvenimo aspektus. Dažnai tai būna susiję su darbu, pokyčiais, pavyzdžiui, skyrybomis ir panašiai. Šis jausmas gali tapti kasdienine įtampa, kuri priveda prie sveikatos sutrikimų. Tai gali būti plaukų slinkimas, širdies sutrikimai ir kita.

• Išmok stresui sakyti ne. Jei pažįstate žmones, kurie jums sukelia įtampą vertėtų jų vengti ir nustoti su jais bendrauti. Taip pat svarbu gebėti nurimti tada, kai įtampa nesukelia jokios naudos. Ypatingai savo darbe stenkitės nubrėžti ribas, kas gali sukelti nerimą. IELTS kursai su griežta mokytoja irgi gali sukelti stresą. Sih.lt siūlo tokiu atveju tiesiog pakeisti mokytoją.

• Susitaikyk, kad ne viskas gali būti pakeista. Kai kurios nerimo priežastys yra nepakeičiamos. Ir tai nieko tokio. Vis dėlto vertėtų rinktis labiau atsipalaidavusią mąstysena, kad kai kurie dalykai turi būti pamiršti. Pasidalinkite savo jausmais su kitais ir nurimkite.

• Judėkite. Gerai jaustis galima tik, jei jūsų kūnas yra sveikas. Net ir dienos metu trumpas šokis gali sukelti jums džiaugsmo. Taip pat galima ir tiesiog pasivaikščioti su šuniu ar šiek tiek pasivaikščioti parke. Stenkitės reguliariai judėti ir pasidžiaugti tuo, ką pasiekėte. Reikėtų į aktyvią veiklą įtraukti ir vaikus, kuriems irgi ypatingai svarbu judėti. IELTS kursai gali būti pasiekti pėstute ar su dviračiu.

Ryšys su kitais irgi svarbus

Niekas negali taip gerai nuraminti, kaip žmogus, kuris supranta tavo stresą ir nerimą. Šnekėkite su savo mama, artimais draugais. Jie negalės išspręsti jūsų problemų, tačiau kartais pasidaro šiek tiek lengviau vien pasiklausius kitų pasakojimų. Tai gali būti ne tik draugai, bet ir specialistas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *