swatting

2011.08.07 | Kategorijos: asmeniškumai, visuomenė | Žymos: , ,

[ctv.ca]

They determined that someone had contacted 911 from a landline number that Myles had cancelled about two weeks before police arrived at his apartment looking for a murder that didn’t occur.

kažkas čiūvui iškvietė swat komandą, pastarieji išspyrė duris ir visi kiti bajeriai, bet pamatę, kad buvo apgauti, pažadėjo kompensuoti nuostolius. tai man primena vieną draugo prancūzo papasakotą istoriją.

jo draugui narkodyleriui pavyko sužinoti, kad žandarai jau seka jo namus ir bet kuriuo metu gali įsiveržti kratai, tad jis visus narkotikus paslėpė, pasiliko tik mažą gabaliuką hašišo (paaiškinsiu kam - narkodyleris gyveno nuosavame name kažkur užmiestyje, ir žiemą šildėsi prie židinio, tam tikslui prie namo buvo sukrauta didžiulė rietuvė malkų. turiu omeny, didžiulė), paslėpė jį toje rietuvėje, ir laukė žandarų. pastarieji atvažiavo su visu komplektu: šunimis, didžiuliu būriu kolegų, ir ėmė ieškoti narkotikų po visą draugo draugo namą. nieko neradę nuėjo į kiemą, o tada šunys juos nuvedė prie malkų rietuvės. išnarstę visą krūvą malka po malkos žandarai nieko nerado (nes hašo gabaliukas buvo labai mažas).

įdomioji dalis: prancūzuose tokioje situacijoje, kai mentai atlieka kratą ir nieko nusikalstamo neranda, privalo atlyginti bet kokią žalą ir sutvarkyti bet kokią jų sukeltą netvarką. sekančias dvi dienas narkodyleris sėdėjo kieme sulankstomoje kėdėje ir su alaus buteliu rankoje stebėjo, kaip suplukę mentai dėlioja malkas į gražią rietuvę.

Komentarų dar nėra.

lektuvu bilietai, dienos akcija, Namu projektai