skauDantis

2012.11.21 | Kategorijos: asmeniškumai, visuomenė | Žymos:

- žalgirio šimtaspenki, - sakau taksistui įsėdęs į automobilį.
- a, dantį skauda, ane? - nusijuokia taksistas. nusijuokia, ir sako: - jo, nėra blogesnio skausmo.

tell me about it. 2200h, į polikliniką nenuvažiuosi, vaistai nepadeda, problema aiški, reikia tik žmogaus, kuris padėtų. specialisto. visam vilniuj toks tik vienas. žalgirio šimtaspenki. važiuojam.

pirmadienio vakaras, nieko baisaus: rusakalbė pora, mažas berniukas su tėvu, laukiantis mamos, vyresnis vyras, grupelė jaunimo, draugė nugirsta, kaip viena mergaitė telefonu kažkam pasakoja, kaip kažkas sumušė jos draugus. laukiau gal tik pusvalandį, bet su veriančiu skausmu jis prailgsta. norėjau važiuoti vienas, bet mano old lady neišleido. šaunuolė. su tokiu palaikymu - kur tie kalnai, kuriuos nuversti reikia?

papuolu į kabinetą, seselė išklausinėja adresų, telefonų numerių, etc, daktarė apibaksnoja skaudantį, paliečia nervą, suspaudžiu ranktūrius taip, kad turbūt suaimanavo. aha, sako, problema aiški. nervo netrauksim, bet galim uždėt vaistų, bent jau laikinai. okei. laikas šitos žaizdos negydo. imkit mane ir darykit, ką reikia. kainuos, sako, apie 40 litų. hmpf, pigiau grybo.

gaunu adatą į gomurį ir palaimingai stebiu, kaip apšąla visas žandikaulis, skruostas, ausis ir net smilkinis. ekstazė. nejaučiu veido gabaritų, bet fuck that, man. biskę pazulina grąžtu, biske pasiurbia iš po liežuvio, užlipina brangaus plastilino (ar ko ten) gabaliuką, ir viskas. ar turėsit grąžos iš dviejų šimtų, sakau. seselė prasidaro stalčių, o ten - krūvelė po dvim, pem ir šimtą. mano dvišimtė draugijos neras, bet dar tik apie 2300, the night is young, bus dar daug tokių, kaip aš. už paprastą vaistuką - 40, už ką nors daugiau - ir daugiau.

nesakau, kad tai nelogiška. būčiau palikęs ir visus du šimtus, kad tas skausmas praeitų. man tik keista, kad pinigai a) laikomi tiesiog stalčiuje, be jokių mažų mažiausiai seifų, kasos aparatų, etc; b) negavau jokio čekio, įrodymo, kad pinigus sumokėjau ir įstaiga juos gavo. atrodo, kaina tokia, kokią ją pasako. gal taip ir yra, norisi tikėti, kad ne, bet kvepia neskaniai.

 1. 2012.12.08 20:29

  > man tik keista, kad pinigai a) laikomi tiesiog stalčiuje, be jokių mažų mažiausiai seifų, kasos aparatų, etc; b) negavau jokio čekio, įrodymo, kad pinigus sumokėjau ir įstaiga juos gavo

  Valdemarai, galim klausti. Parašyk įstaigos vadovui/-ei ir išdėstyk abejones. Publikuok atsakymą.

  info@zalgirioklinika.lt. Ar klosi reikalą iš karto, ar paprašysi konkretaus asmens el. pašto adreso.

  Esama „Atsiliepimų knygos“. (Bet paštas patogiau ketinant susirašinėjimą publikuoti.)

  „Žalgirio klinika
  Laba diena Gerb. Janina, Dėkojame Jums, kad skiriate laiko pasidalinti nuomone apie Žalgirio klinikos teikiamas paslaugas ir suprantame Jūsų nusivylimą tuo, kad negalėjote greitai prisiskambinti į registratūrą. Nuoširdžiai atsiprašome dėl nepatogumų, kuriuos patyrėte , ir užtikriname – darysime viską, kad jie nepasikartotų.

  Janina
  Noriu atkreipti dėmesį, kad jums prisiskambinti praktiškai neįmanoma. Būtų malonu, jeigu keltumėte „registracijos“ telefonų regelius. Iš anksto dėkoju“

  Lyg ir neblogai nuteikia.

  Bet žemiau:

  „Kęstas
  Labas rytas. Pasibaisėjau Žalgirio klinikos sovietine biurokratija. Apie 17 30 val. atvykom su pacientu kuriam skaudėjo dantį, svaigo galva, turėjom siuntimą, tačiau registratūroje dailios panelės paaiškino, kad vietų nėra, ateikite rytoj anksti ryte tada pasakysime ar bus vietų ir kelintą valandą. Paklausus, o gal pasiskambinti galima vietoj to, kad vėl atvykti ir sužinoti kelintą valandą, atsakė griežtai NE, nes pas mus tokia tvarka - turite atvykti patys su siuntimu, tada bus garantas, kad Jūs užsiregistravę eisite pas gydytoją. Tai kam mes dirbam valdiškose intitucijose sau ar Lietuvos žmonėms? Aišku, kol manęs tai „nepalietė“, problemų kaip ir nėra. Siūlyčiau dar ką nors sugalvoti, kad tik dirbti būtų lengviau… „Juk skausmas tai gyvenimas, jeigu jauti skausmą vadinasi dar esi gyvas“… Geros dienos ir sėkmės visiems geros valios žmonėms…“

  „elektreniete
  cia pas jus labai jau didele problema su registracija,jau 3 men skambinu ir situacija vis ta pati,telefonai uzimti arba ijungti faksai,o kaip atsiliepia atsakymas ir jau zinomas „TALONU NERA BANDYKITE KITO MENESIO PIRMA DIENA NUO 7.30″ tai jau zinot cia gal ne alus loterija :sekme slypi po kitu kamsteliu“. paziurekit kaip dirba Kauno klinikos,malonu net lankytis,registruotis galima internetu,telefonu maloniai bendrauja. Elektrenai tik miestelis,o jau internetu galim pas norima gydytoja talona gauti“

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos