mille milles

2012.11.09 | Kategorijos: asmeniškumai, dviračiai | Žymos:

kai skaičiukas lcd displėjuje persiverčia per 999 ribą, veidą nušviečia plati šypsena, o kūnas pats kyla iš balno ir stipriau mina pedalus; kalnas ne toks status, posūkiai ne tokie staigūs, vėjas į nugarą, duobės pačios traukiasi iš kelio, šviesoforai slepia raudonas lempas. čia už praėjusį tūkstantį, o čia už ateinantį (ir ateisiančius po to).

šiek tiek gailiuosi, kad neskaičiavau anksčiau, kad laukiau tiek laiko nusipirkti spidometrą, bet geriau vėliau, nei niekada. dar šiek tiek gailiuosi, kad pagailėjau valiutos šiek tiek geresniam aparatui (norisi daugiau funkcijų, nesinori laidų). todėl paklaustas, kokiu didžiausiu greičiu esu važiavęs galiu tik pasigirti ir stebėti - patikės ar ne; iš kitos pusės - nesvarbu. jeigu imčiau į omeny viską, ką man sako dėl mano pasirinktos transporto priemonės, jau seniai būčiau metęs šį reikalą. dienos kaip ši atperka viską.

[note to self for future reference: 1000km, lygiai trys mėnesiai (ok, gal trys mėnesiai ir dvi-trys dienos), vidutinis greitis 20,5kph]

Komentarų dar nėra.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos