laikas keisti gyvenimą?

E-skysčiai, tai ateities nikotinas, kuris užpildo ateities elektronines cigaretes.   O jei tai ne ateitis, o jau dabartis. Nebėra laikiškumo mato šiuolaikinėse technologijose, nes pats laikas reliatyvus. Todėl tik čia ir dabar naudojami elektroniniai kvapai, skoniai ir skysčiai. Visi keliaujam reliatyviu laiku, bet to laiko nejaučiam. Nepajaučiam ir kaip pasikeičia mūsų rūkymo būdai. Atgyvenusios tabako, dervų ir nikotino mišinio cigaretės, keičiamos į pakraunamas, bet organizmo neperkraunančias elektronines. Viskas taip parasta ir elementaru, naudoti laiko patikrintus inhaletorius ir juos užpildyti skystu nikotinu. Niekuo nesiskiriantis rūkymo procesas, bet sveikos ateities užtikrinimas. Todėl rūkote tarsi į ateitį, ne į ligotą, bet į sveiką ir saugią.

Kaip e-skysčiai pakeičia tradicines cigarečių priemaišas? Kokybiškai gryninami iš augalinio glicerino ir propilenglikolio. Šiais skysčiais užpildomos cigaretės, suteikia gaivius kvapus ir skonius jūsų rūkymo procesui. Be šių skysčių elektroninis rūkymas bus beskonis, beprasmis ir bespalvis. Skirtingo stiprumo ir konsistencijos, šis skystis atstoja tikras cigaretes ir pakeičia jas tokiu pat poveikiu. Sveikatos atžvilgiu šiais skysčiais užpildytos cigaretės daug saugesnės ir sveikesnės. Garinimo principu veikiančios cigaretės ne taip užteršia organizmą, jį netgi pravalo. Todėl norėdami apsisaugoti nuo pašalinio tikrų cigarečių poveikio, rinkitės skystu nikotino pagrindu pagamintas cigaretes. Nors nikotinas laikomas kaip priklausomybę skatinanti medžiaga, jo elektroninėse cigraretėse gali būti labai mažai, arba visai nebūti.

E-skysčiai tai gana saugus būdas mesti rūkyti, ar tikrą rūkymą pakeisti alternatyviu. Elektroninių cigarečių sukuriamas garo efektas, primena stiprių arba silpnų cigarečių poveikį. Todėl rūkydami elektroniniu būdų, jūs patiriate tą patį efektą ir tuo pačiu apsaugote savo sveikatą. Nors vis dar naudojate nikotiną, tačiau silpnesnį ir apdorotą kitokiu būdu. Skysto pavidalo nikotinas, bet ne skystos cigaretės tampa saugesniu būdu rūkyti. Jums nebereikia papildomų išlaidų degtukams, žiebtuvėliams ar peleninėms. Šios cigaretės ir jų skleidžiami garai neteršia aplinkos ir nepalieka nuorūkų. Todėl tausodami aplinką ir savo sveikatą rinkitės kitokį rūkymo būdą.

Vis labiau populiarėjantis elektroninis rūkymas ir cigaretėse naudojami e-skysčiai, tampa neatsiejama rūkančiųjų dalimi. Keisdami rūkymo priemones, sutaupote ne tik laiką, bet ir pinigus. Elektroninių cigarečių ir skysčių užtenka ilgesniam laikui. Žinoma viskas priklauso nuo jūsų rūkymo įpročių. Kiek dažnai rūkysite ir išgarinsite skysčius, tiek dažnai juos reikės keisti. Šis rūkymo būdas taip pat gali padėti mesti rūkyti. Pamažu prirasdami prie tam tikro elektroninių skysčių kiekio ir pamažu sumažindami jų išgarinimą, vis rečiau rūkysite. Tai atsakymas į visus hipnotizuojančius būdus mesti rūkyti. Mesti rūkyti dar ne buvo taip paprasta. Šios cigaretės, tai rūkymas nerūkant. Elektronines cigaretes galima garinti ilgiau, rūkyti ilgiau nei tradicines. Todėl rūkydami taupysite pinigus ir savo laiką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *