Kaip keliauti keltu?

Dauguma žmonių labai mėgsta keliones keltu. Tai nuostabus keliavimo būdas, nes bet kuri kelionė vandeniu ramina žmogaus nervus. Žinoma, jei jūs turite jūros ligą, tai tokios kelionės neteiks jums daug malonumo ir beveik visą laiką praleisite kajutėje, tačiau jei esate vandens stichijų mylėtojas, tai galėsite visą laiką leisti žiūrėdamas į neaprėpiamą jūrą ir mėgautis jos ošimu.

Keliones keltu organizuoja praktiškai visos turizmo agentūros, tereikia užeiti į bet kurią iš jų arba aplankyti jų svetainę ir jums bus pasiūlyta daugybę kelionių keltu variantų. Populiariausia kelionė Lietuvoje, tai kruizas iš Klaipėdos į Rygą, o tada į Stokholmą. Ši kelionė trunka tris dienas, tačiau jos metu tikrai pamatysite gražiausius pajūrio miestus bei turėsite laisvo laiko po juos paklaidžioti. Kelionės keltu suteikia žmogui galimybę pažinti pasaulį iš kitos pusės, pamatyti, koks gražus yra vanduo, kuris yra mūsų gyvenimo variklis.

Keltų bilietai yra parduodami taip pat bet kurioje kelionių agentūroje. Jų kainos priklauso nuo to, kur jūs plauksite ir kokiu laivu. Dažniausiai visos kelionės vyksta kruizu, todėl keltų bilietai yra bangoki. Bet jeigu jūs norite sutaupyti, o dar labiau pakeliauti vandeniu, tai nepatingėkite panaršyti porą dienų internete ir būtinai rasite kuponų, kurie suteikia tokioms kelionėms nemažai nuolaidų. Jeigu esate užsienyje, tai keltų bilietai gali būti parduodami uosto kasoje arba tiesiog lipant į patį keltą. Būtinai paplaukiokite, nes tada jūs turėsite galimybę pamatyti vandenyno platybes, jo žydrumą ir gyventojus. Jeigu kils nedidelė audra – neišsigąskite, o mėgaukitės bangų daužymu į bortą, vėjo ošimu bei neramia jūra, kuris vos pakilus vėjui pradeda rodyti savo nesutramdomą charakterį, kuris palieka gilų įspūdį kiekvienam, kuris tai pamato savo akimis. Žinoma, audros metu keltą gali labai siūbuoti, bet dėl to pergyventi nereikėtų, nes jūs tikrai esate patikimose rankose.

Jeigu nuvykote atostogauti į šiltesnes šalis, tai būtinai nors vieną kartą susiplanuokite išvyką vandeniu. Ypač tokios išvykos būna labai įspūdingos, kai atostogaujate Kroatijoje. Kelionės į Kroatiją nėra labai brangios ir jeigu lyginti visą kainą, tai jos nelabai skirsies nuo savaitės poilsio Palangoje, o poilsio kokybė tikrai kitokia. Su jumis bus elgiamasi kaip su tikru ponu, bus pasirūpinta jūsų maistu, atvykimu ir išvykimu.

Kelionės į Kroatiją metu pasistenkite aplankyti kuo galima daugiau lankytinų vietų. Jei gaunate laisvo laiko, tai nesėdėkite visą laiką kavinėje. Žinoma, paragauti vietinio maisto būtinai reikia, tačiau pavalgyti visada spėsite, o pamatyti unikalius dalykus – ne. Todėl stenkitės kuo daugiau apeiti, eikite į visus muziejus, parkus, kad tik nieko nepraleisti pro savo akis. Kelionės į Kroatiją metu galvokite, kad čia dar būtinai grįšite, bet jei taip neatsitiks, jūs bent jau būsite labai daug pamatę ir galėsite dėl nieko nesigailėti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *