state of mind

May 16th, 2010 | Categories: asmeniškumai, internetas, visuomenė | Tags: , , ,

kai gyveni daugiabutyje - pilkame homus sovieticus būste arba naujajame haneryje - naktį sienose besigirdintys vandens čiurlenimo garsai nėkiek nestebina. žmonių ir jų gyvenimų kiekis yra lygus žmonių skaičiui plius vienas (dėl viso pikto, niekad negali žinoti). todėl šitame būste tai gali reikšti tik viena - antras aukštas yra tvarkomas. aha, vidurnaktį. aha, ir man nesimiega.

baltas terminalo kursiorius blyksi juodame fone. terminalas - nuo žodžio terminal, visalaikis, amžinas, tuo pačiu - apribotas, su aiškia pabaiga. visai nepoetiška būtų lyginti tai su žmogaus gyvenimu, atskiro individo egzistavimu, ar apskritai yra toks dalykas, kaip atskiras individas? „nieko banaliau ir nesugalvosi - / įsimylėjęs poetas, kokia siaubinga / poetinė klišė“ g.g.

operacinė sistema nėra vien operacinė sistema, tai - minties būsena, gyvenimo būdas, požiūris į tam tikrus dalykus iš tam tikro taško. determinantas. kompiuteris jau seniai nebėra esm’as. jau seniai nieko nestebina laptopai. kur dingo tai? išnyko atsiradus agresyviai reklamai ir pigiems hp kompiuteriams supermarketuose išsimokėtinai. tie kuriems pochui, taip ir pasako (arba jų tylėjimas būna taip interpretuojamas) - man pochui, tie kuriems reikia, irgi taip pasako - man reikia, o tie kuriems nereikia, sako o nachui man? tikrai, o nachui tau?

kiti? kiti tiesiog tingi. arba bijo permainų. nėra nieko sunkiau (nb: ir maloniau) negu nuplėšti „designed for windowsXX“ stickerį nuo savojo lapio. dar maloniau - proof of licence certificate of authenticity (sic) iš nuo apačios. savotiškas pančių nusimetimas. nebijok, nieko nepasikeis. neatsivers dangus, nenustos galiot tavo socialinis draudimas (dėl kompiuterio garantijos negarantuoju;)), neatvažiuos dėdės iš redmondo paaiškinti tau gyvenimo (oi koks tu esi mažas ir nesvarbus), tu tiesiog būsi (iš tiesų - jau esi) laisvas daryti su savo kompu ką nori. tai, su kokiu os’u savo kompą parsiveži namo iš parduotuvės, yra visiškai irrelevant.

No comments yet.
Greitas kreditas
Aš remiu Blogr.lt