Dviračiai vaikams

Pirmieji bandymai kalbėti, vaikščioti ir važiuoti. Gaivališkas troškimas išmokti ir išmokyti savo atžalas važiuoti. Dviračiai vaikams neturėtų būti paveldimi. Nuvažinėti brolių, seserų ar senelių. Naujo, saugaus ir tvarkingos dviračio pirkimas tampa svarbiu sprendimu jaunoje šeimoje. Nuolatinis saugumo troškimas ir nenoras paleisti vaikus vienus į pasaulį. Tos pačios mintys lydi kiekvieną tėtį ir kiekvieną mamą. Jei norit apsidrausti, pirkti mūsų dviračius. Jie pritaikyti net ir patiems mažiausiems. Jums niekados nereikės pergyventi dėl vaikų nesaugumo kelyje, nes parūpinsime jus visomis reikalingomis apsaugomis. Šalmai, kelių ir alkūnių apsaugos, pirštinės- tai visi  svarbiausi, saugios kelionės dviračiu, aksesuarai.

Dviračiai vaikams turi būti ne tik saugūs, bet ir spalvingi. Originalus dviračių dizainas, patogios detalės, kurios padės jums ir jūsų vaikams minant pirmuosius pedalus. Dviračiai pritaikomi pagal amžiaus grupes, nuo 1,5 iki 12 metų.  Jei perkate savo atžalai pirmąjį dviratį, o jis dar nesaugiai jaučiasi už jo vairo, siūlome specialius mokomuosius dviračiu. Ilgainiui rankena, kuria prilaikysite savo atžalas mokantis važiavimo dviračiu džiaugsmo, gali būti nuimta. Nes mums rūpi jūsų saugumas ir pirmieji vaikų įspūdžiai, už draugiškiausios aplinkai transporto priemonės vairo. Keliaukite kartu su savo vaiku. Leiskite jiems išmokti ir pažinti naują pasaulį. Nukritus padėkite atsikelti ir vėl iš naujo pradėkite važiavimo ritualą.

Dviračiai vaikams- tai viena iš esminių priemonių, atverianti mažiesiems kelius į kitą jų gyvenimo etapą.  Saugūs ir  žaismingi dviračiai leis jiems pažinti aplinką. Keistis ir augti keliaujant ir ugdant pažinimo dvasią.  Jie išmoks nuolatos judėti, įveikti sunkumus. Mindami pedalus vaikai pažins kitokį pasaulį, šiek tiek savarankiškesnį. Jie patys dviračio vairą, todėl kiekvienas nuklydimas ir nusukimas juos tik sustiprins. Taip jie ugdys ir lavins naujus įgūdžius.  Kelionės dviračiu taps jų mažų gyvenimų nuotykiu ir pradžia kažko labai gražaus.

Augantys ir tobulėjantys dviračiai vaikams, tai ir galimybė stebėti savo augančias atžalas. Jie pamažu mokosi priimti sprendimus, kur pasukti, kaip užkilti ir nusileisti, pasiekti gyvenime užsibrėžtą tikslą. Viskas prasideda nuo mažų pamokų, minant mažo dviračio pedalus ir rašant smėlyje ar kelyje mažas pažinimų istorijas. Kiekviena diena, tai nauja galimybė atrasti kelią, takelį ir mokytis neužkliūti. Tačiau ir pargriuvus iš naujo bandyti. Ieškoti kol atrasi, mokytis kol ištobulinsi įgūdžius. Vaikai ant dviračių atras kitokį, bet ir tą patį pasaulį. Žvelgs kitaip, savarankiškiau ir drąsiau.  Skaičiuos minutes praleista ne ant dviračio ratų, nes troškimas pažinti bus toks stiprus. Šiam jausmui įaugus į kraują, gyvenimo pamokos bus lengviau išmokstamos. Suklupus ir vėl pakilti. Iš naujo ir iš naujo. Atrasti kelius į geresnį pasaulį, kuriame laukia. Kažkas visados lauks. Dažniausiai besirūpinantys tėvai, bet jiems jau nebereikės rūpintis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *