B2g ir Gatvės muzikos dienų siūloma atsisakyti

February 18th, 2009 | Categories: asmeniškumai, visuomenė | Tags: , , ,

Kultūros ministerijai galima sakyti triskart sumažinus biudžetą, imtos kultyvuoti mintys apie kai kurių projektų panaikinimą, būtent Gatvės muzikos dienų ir Be2gether. Pastarasis, mano manymu, gali drąsiai būti naikinamas - turime roko, bliuzo, metalo naktis, krūvas džiazo festivalių (kažkurie, kiek girdėjau, irgi naikinami), kitokių vasarą vykstančių užmiesčio švenčių, ir nors B2G sutraukdavo tikrai didžiulę masę žmonių, jie vis dar turi kur vykti.

Tuo tarpu - Gatvės muzikos dienos, kurių sąmata, tarp kitko, yra 33,000 (!!!) litų. Trisdešimt trys. Tūkstančiai. Nuoširdžiai tariant, tai - centai. Būtent dėl to, kad tai yra grandiozinis renginys, sutraukiantis visų miestų jaunimą groti gatvėse, o paprastus žmones - klausytis ir palaikyti muzikantus, man labai pikta ir apmaudu, kad būtent šiam projektui norima pasakyti “kitas”. Vis dėl to esu tikras, kad tiek Andrius Mamontovas, tiek kiti žmonės nepasiduos ir kovos dėl jo. O labiausiai tikiuosi, kad Kultūros ministerijoje dar liko šviesaus proto žmonių.

 1. Martynas
  February 18th, 2009 at 16:18
  Reply | Quote | #1

  Atleisk, bet kam tokiam projektui reikalingi tie 33000 Lt? Už ką? Kai galima dykai per skype ar dar kokią kietesnę webdunulinę konferenciją viską padaryti (t.y. sureguliuoti) entuziastų dėka. O gal entuziastų nėra, gal visi tik nori savo dalies iš tų tūkstančių? Matyt taip ir yra.

 2. February 18th, 2009 at 17:41
  Reply | Quote | #2

  Nesuprantu, kur tiek pinigų išleidžia GMD. Juk savanoriai- nemokami, muzikantai- nemokami. Negi del reklamos. Manaa, kad dbr jau ir be jos būtų galima apseiti

 3. February 19th, 2009 at 00:03
  Reply | Quote | #3

  Ten tie 33k - tik sąmata, velniaižin, kam jie naudojami, gal ir reklamai, kaip vjusta sako. O jei ten kažkas nutiks blogo su visu tuo dalyku, visada galėsime suorganizuoti savo GMD. Entuziastų visada pilna, tik kuomet įmanoma po ministerijos sparneliu viską daryti, yra daugiau atdarų durų ir šiaip, lengviau.

 4. stumiat baisiai.
  February 19th, 2009 at 03:34
  Reply | Quote | #4

  utiutiu.

  ar zhinot kiek kainuoja projekta parashyti? (atlyginima turi gauti net ir projekto vadovas.. )
  ar zhinot kiek kainuoja administracines paslaugos, buhalterijos ir personalo samdymas?
  reklama?
  atributikos kurimas ir gaminimas (muzikantams pernai dave skareles. . )
  o dar sutarchiu surashymas, atspausdinimas, galbut savanoriu pamaitinimas.. transportas..

  chia tik stebetis reikia.
  kaip i tiek ishvis sutelpa.

  achiu uzh demesi.
  Eva. :)

  pė nuo es - sveikinu su naujais namais.
  visdar beleka kartais parashai, bet tobuleji.
  (vis shis tas.. :DD bele ne nerkomanas.. :DD )

 5. February 19th, 2009 at 10:05
  Reply | Quote | #5

  Dėl to ir stebina, kad telpa į trimtris tūkstančius, o jie verkia, kad reikia nutraukti, nes netelpa į biudžetą.
  Utiutiu

  p.s. Ačiū, kaip rašiau beleką, taip ir rašysiu. :)

 6. Breeze
  June 4th, 2009 at 18:29
  Reply | Quote | #6

  nežinau, logikos, ar kitokia klaida yra lyginti b2g su kitais lietuvių festais. jau vien tai, kad b2g neįsirėmina ir neapsiriboja vienu ar dviem muzikiniais stiliais programoje (kaip daro beveik visi lietuviški festai), išskiria jį. o grupių įvairovė, surinkta iš viso pasaulio ir gausus skaičius įvairių pramogų.. jei nepatinka, tai bent nezyzk:> eik gert su gotais ir metalais, bet nezyzk čia ir nestumk be reikalo :>

 7. June 4th, 2009 at 20:36
  Reply | Quote | #7

  Ačiū, kad prikėlei Feniksą iš pelenų.

  Nestumiu ant bitugever. Festas zaibis, zaibis muzika, zaibis žmonės, zaibis idėja ir zaibis iniciatyva. Pažiūrėk į įrašo kontekstą. Šiuo įrašu tenorėjau pasakyti, kad mano nuomone, jei reikėtų rinktis, naikinti bitugever ar gatvėsmuziką, rinkčiausi gatvėsmuziką. Kodėl? Nes joje dalyvauja visi kurie nori, kurie moka groti - groja, kurie nemoka groti - klausosi, geria, šoka - ką tik nori. Bitugever bilietų kainos, mano manymu yra kiek perdidelės, bet čia tik mano manymu. Palyginimui - bilietas į Heineken Open’er festivalį, kuris vyksta keturias dienas, kuriame groja lygiai taip pat įvairi ir labai kokybiška muzika, kainuoja tik šimtu litų daugiau, nei b2g.

  Man nepatinka, todėl ir zyziu, tam šį blogą ir turiu.