Išankstinio apmokėjimo kortelės ir abonentai

February 9th, 2009 | Categories: asmeniškumai, technologija | Tags: ,

Kaip čia yra, kad spaudos kioskuose neina pasipildyti Tele2 Pildyk kortelės? Bandžiau esančiame Vokiečių ir Trakų gatvių sankirtoje, bandžiau dar vienam Vilniaus gatvėje, ir netgi vienam Gedimino prospekte. Kažkoks marazmas, turėjau eiti į maksimą.

Kartais pasvarstau, kodėl aš neužsisakau abonento. Kažkada, labai seniai, kai pirkau telefoną kartu su kortele, naudojausi abonentu gana sėkmingai. Pirmoji sąskaita parėjo su beveik dviejų šimtų litų suma - deja, didžioji dalis buvo už SMS žinutes. Gana logiška, jų per dieną parašydavau iki poros šimtų. Tada bandžiau derintis su dviem kortelėm, t.y. šiaip būti įsidėjus Teledu pildyk, o kai reikia skambinti - greitai persimesti abonentą. Viskas buvo lyg ir gerai, juolab, kad daugiau rašiau nei skambinau, o kad dar labiau paspartinčiau reikalus, ėmiau naudoti dar vieną telefoną, savo senąją trečią noškę. Kas privertė mane grįžti prie vieno telefono ir daugkartinio papildymo kortelės - naujo telefono gedimas, seno praradimas ar staiga padidėjusios sąskaitos - aš nepamenu. Faktas tas, kad jau beveik metus laiko naudojuosi viena kortele. Asmeninis rekordas.

Iš dabartinės perspektyvos įžvelgiu šiuos tokios kortelės ypatumus:

Geri:
1. Gali pasirinkti, kokia suma pildytis, todėl niekada neprašnekėsi daugiau, nei nori;
2. Įvairiausios akcijos. Nežinau, kaip Labas arba Ežys, tačiau galimybė kartą užsisakius vieną Pildyk paslaugą visą mėnesį siųsti SMS į visus Lietuvos tinklus nemokamai man labai patinka;
3. Net ir be akcijų, tarifai yra mažesni nei kai kurių abonentų.

Blogi:
1. Turi visada sekti, kiek turi sąskaitoje, kad svarbiausioje pokalbio vietoje neišgirstum, kaip dėl lėšų sąskaitoje trūkumo sujungimas yra nutraukiamas;
2. Abonentams galioja visokiausios programos, kurios leidžia su tam tikrais asmenimis kalbėtis nemokamamai arba beveik nemokamai.

Kadangi pastaruoju metu vis daugiau skambinu, todėl dažniau tenka pildytis sąskaitą, pradėjau svarstyti tapimą abonentu. Telieka peržiūrėti Omnitel, Bitės ir Teledu abonentų sąlygas.

P.S. Čia ne spaudai, bet pasiilgau savo Nokia 3310. Gal kas matėte? :(

 1. February 11th, 2009 at 16:11
  Reply | Quote | #1

  guli pas mane nokia 3310 , gaila be akumo :)

 2. valdemaras
  February 12th, 2009 at 07:19
  Reply | Quote | #2

  Aš esu tikras, kad kažkur turėjau. Dabar, kai jau 5200 pradėjo veikti, tai nelabai ir bereikia jos, tačiau norėtųsi pamaigyti :)