Kodėl aš neisiu į Login’09

June 2nd, 2009 | Categories: asmeniškumai, blogosfera, visuomenė | Tags: , , ,

Kodėl net negalvoju eiti į “LOGIN 2009″

Jau nebesuskaičiuoju, kiek kartų buvau per plauką nuo to, kad nusipirkčiau bilietą į Login’09. Blia, zeba renginys, daug įdomių žmonių, blogerių, kuriuos skaitau kasdien, šiaip įdomių personų, galų gale - afterpartis :) Bet visus tuos kartus, sekundę prieš spaudžiant mygtuką, į galvą šaudavo mintis - „o nafik?“.

Visų pirma, neturiu su kuo ten eiti. Paskutiniu metu esu uber asocialus žmogus, o ir iš draugų ir pažįstamų rato nėra nė vieno žmogaus, kurį sužavėtų tokia avantiūra, o eiti prie pirmo pasitaikiusio pačiame logine ir sakyti „sveiks, wanna hang out?“ - ne, ačiū.

Antra, jei jau rasčiau su kuo eiti, sunkoka suderinti su darbu, mat kitą dieną po renginio dirbu nuo 4:00 ryte :) Žinoma, labai norėdamas galėčiau susikeisti su kolegomis, tačiau… žr. pirmą punktą.

Trečia, intensyviai antrinu paulnevermind mintims apie blogų formatą renginyje ir Lietuvoje apskritai. Mano pirmieji kažkada perskaityti blogai buvo iš jo tekste paminėtos blog.hardcore.lt fermos, kurie buvo tokie, kokie blogai turi būti iš tiesų - asmeniniai, artimi, tačiau tuo pačiu intriguojantys, įdomūs, patrauklūs.

Ir ketvirta, galiausiai, rimtai ir nuoširdžiau pagalvojęs supratau, kad daugiau nei pusė pranešimų man nebūtų aktualūs. Įdomūs, taip, tačiau neaktualūs. Kaip ir dauguma tinklaraštininkų, nesiekiu uždirbti nei iš reklamos, nei iš kokios kitos su irštva susijusios veiklos. Esu beveik tikras, kad nelabai ką ir sudominčiau :) Ir nors reklama nėra vienintelė konferencijos tema, ima įspūdis, kad viskas kažkaip tuo persisunkę. Kuo čia stebėtis - renginio organizatorius yra ŽudykReklamą.lt tinklaraščio autorius.

Neturiu nieko prieš šią konferenciją - esu tikras, jog tuos, kuriuos domina tinklaraščių ir žiniasklaidos, verslo ir reklamos santykiai, pasisems gausybę puikių idėjų ateities įrašams ir projektams, ir labai tuo džiaugiuosi, nes turėsiu ką skaityti laisvu laiku. Tuo tarpu aš sakau Loginui ne.

No comments yet.