Apie KET ir naudingus užsiėmimus

April 27th, 2009 | Categories: asmeniškumai, visuomenė | Tags: , , ,

Specialiai irštva.lt iš Elektrėnų - korespondentas Nesvarbutautas Susireikšminkas.

photo via LetsSingIt

Vakar Elektrėnuose pilietis A.K. ne per pėsčiųjų perėją kirto ganėtinai judrų daugiabučio kiemą. Įtariamasis bandė teisintis, kad šiame kieme jis gyvena nuo Brežnevo laikų ir jokios perėjos jame niekada nebuvo, tačiau pareigūnai nusprendė apklausą tęsti nuovadoje. Teismo kriminalistai, operatyviai atskubėję į įvykio vietą, rado dar šviežius nusikaltėlio pėdsakus.

Po areštinėje praleistos nakties pilietis A.K. prisipažino, kad tyčia ne vietoje perėjo daugiabučio kieme esančią bene 8 metrų ilgio gatvę, nors ir toliau įnirtingai tikino, kad kieme jokios perėjos niekada nebuvo. Pareigūnai pažeidėjui skyrė 30 litų baudą.

***

Taip, tai - fikcija. Tačiau, su sąlyga, kad mano gimtajame Elektrėnų mieste į vyriausiojo komisaro kėdę atsisėdo naujas žmogus, iš pagrindų pasikeitė paprastų (ir nepaprastų) žmonių gyvenimas. Dabar ne tik silpnai išgėrę, neprisisegę diržų ar šiek tiek viršyjantys greitį (tik nepagalvokit, kad laikau šiuos nusižengimus menkais, nes yra visiškai priešingai), bet ir ne vietoje kirtę gatvę žmonės yra baudžiami be jokių šnekų. Pats Elektrėnų seniūnas buvo nubaustas už tai, kad važiavo be diržo. Istorija juokinga, nes senoji policija visiškai toleravo minėto asmens nusižengimus, kadangi jis - seniūnas, tuo tarpu naujasis komisaras pasakė griežtą „NE“ nuolaidžiavimui.

O šiaip - EIKIT RASKIT KOKĮ NAUDINGĄ UŽSIĖMIMĄ

1 trackbacks

  1. Apie Elektrėnų PK - denisas Pingback | 2009/06/22