super[stas] miestas

2011.01.12 | Kategorijos: asmeniškumai, visuomenė | Žymos:

liūdna ir linksma vienu metu.

televizijos jau viską yra rodžiusios. sumesti žmones į vieną krūvą ir stebėti, kaip jie ten pjaunasi (baras, akvariumas); priversti juos dainuoti () dėl išlikimo pavieniui (keliai po žvaigždes, dangūs); priversti dainuoti būriais (chorai); šokti su žvaigždėmis; dainuoti su žvaigždėmis; rodyti talentus; et cetera. vakar turėjau [ne]laimę būti kone visų šių blogybių derinio liudininku. naujasis „šou“ turės beveik visų aukščiau minėtų smagumų (minus chorai, bet aš mačiau dar tik pirmąją laidą) plius dar šis tas, tačiau tai nebūtų taip baisu kaip pati laidos vinis - miestai kovoja tarpusavyje dėl SUPER MIESTO titulo.

mano bullshit filtras susirietęs kamputyje verkia pasikūkčiodamas.

 1. os
  2011.01.13 20:33

  tuštybės mugė? pagalvočiau iš pirmo karto….iš antro - televizija tapo (nori ar nenori) mūsų gyvenimo dalimi (aš tiesa ją neseniai beveik išsioperavau), taigi reikia KAŽKĄ rodyti….ir šokiai pokiai yra geriau negu farmacinė reklama „Sveikatos ABC“ ir pan.
  ar ne?

 2. Pseudoportretas (valdis)
  2011.01.13 20:49

  tapo, nesiginčiju. bet prieš kokius du metus supratau, kad man tai - ne prie širdies, ir taipogi išsioperavau. internetas man atstoja informacijos, entertainmento ir komunikacijos šaltinius, be to, jis veikia į abi puses, kas man dar svarbiau. juk televizoriuje blogo neparašysi :)
  „šokių pokių“ negali priešprieša statyti su kitomis (ir visai kito pobūdžio) laidomis, nes tai tas pats, kas-kaip sakydavo mano matematikos mokytoja-lyginti karves ir obuolius. abu yra daiktai, tačiau tik tai juos ir sieja. lietuviškas televizorius, nors ir ribotas, siūlo daug daugiau dėmesio vertų laidų, negu praim-taimo lnk ir tv3 „publicistika“ (pun intended) - tai ir čekuolis, ir pinigų karta, ir „negali būti“, ir ltv2 klasikos programos, ir dar daugiau.

 3. os
  2011.01.13 21:26

  televizija nestovi vietoje, greitai joje ne tik blogus rašysi, bet ir pievos kvapus jausi kai rodys ;)
  na gal negreitai, bet vistiek :D

  Valdi, suprantu, kad čia tavo blogas ir tavo požiūris, bet nepaisant to, nepamiršk, kad ir be tavęs dar egzistuoja keli milijonai tv-žiūrovų, nuo multikų iki šokių-pokių gerbėjų. ir jų galbūt ir turbūt yra daugiau, negu negali būti ir pinigų kartos mėgėjų.

  visa tai yra paleista nuo kalno riedanti sniego gniūžtė. iš paklausos formuojasi pasiūla ir pasiūla formuoja paklausą. taip ir sukas vyniojas ratu….deja, ne į viršų, o žemyn, kaip įrodo vokiečių televizija.

  debilams ir asocialams ten rojus. turbūt ir mūsų laukia tokia dalia, juk mokomės greitai ;) bet šokti yra gerai :)

 4. Pseudoportretas (valdis)
  2011.01.13 22:13

  nesiginčiju, šokti yra gerai. :) nepamirštu ir žmonių. tik neversk manęs vėl įdėti linko į savo ankstesnį postą apie epifanijas :)))

 5. os
  2011.01.14 8:40

  ai ne, aš tik pasiginčijau :)

  turiu senelius, jiems tokios laidos atgaiva :))

 6. Pseudoportretas (valdis)
  2011.01.14 11:52

  mano mama irgi seka tuos kažkuriuos projektus. suprantu apie ką tu. todėl reikia „lenkti medį kol jaunas“ :]

 7. os
  2011.01.14 14:06

  reikia keisti gyvenimo būdą, tuomet vaikai ir jų tėvai nedrįbsos prie serialų valgydami traškučius, o senukai…tegu džiaugias šokančiu ir dainuojančiu jaunimu….ok, jei ne telike, tai gyvai :)

 8. Pseudoportretas (valdis)
  2011.01.14 16:44

  tai va, kad gyvai. tegu eina į kiną, teatrą, etc. bet aišku, ką čia mums, jauniems, kalbėti. :) žiūriu gal 7 skirtingus serialus, kurių naujos serijos išeina kas savaitę, tad negaliu dabar demogoguoti :)

 9. os
  2011.01.21 17:40

  kaimo žmogelis neturi nei kino, nei teatro, ir paėjėti jam garbiam amžiuje sunku…o vaikai ir vaikaičiai, duokdie, kad bent per Kalėdas apsilankytų, nes dirba, mokos ir su draugais baliavoja.
  serialų vergas :]

 10. Pseudoportretas (valdis)
  2011.01.22 16:12

  jau ne pirmas žmogus man bando „įrodyti“, kad kaimo žmonėms televizija - ir maistas, ir vaistas. suprantu aš tai. kodėl visgi miestuose gyvenantys _jauni_ žmonės kiurkso prie televizoriaus - man vis dar stebėtina.