3 (1)

Ką nuveikti per daug neišlaidaujant?

Mažas biudžetas gali dažnai sukelti daug nemalonumų. Nes tai dažnai tiek pramogoms, tiek naujiems daiktams tenka pasakyti ne. Vis dėlto yra puikių būdų, kaip smagiai praleisti laiką neišleidžiant per daug savo pinigų. Tenka pripažinti vis dėlto kai kurie pasirinkimai gali nesuteikti jokio džiaugsmo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie gali labiau patikti. Pavyzdžiui, sodybos nuoma gali būti pakeista į palapines prie ežero.

Būdai, kurie padės sutaupyti pinigų:

• Išnaudokite maistą, kuris jau yra šaldytuve. Nors tai gali atrodyti sudėtinga, vis dėlto tai gali būti puikus būdas sukurti kažką naujo ir įdomaus. Virtuvėje vertėtų nebijoti eksperimentuoti ir leistis į paieškas. Kartais iš pažiūros nesuderinami dalykai gali sukurti virtuvės stebuklą.

• Neišmeskite suplyšusių drabužių. Jei drabužyje atsirado mažas įplyšimas nevertėtų imti jo ir išmesti. Kartais užtenka netgi kūrybingi sulopyti darbužį ar dar labiau jį suplėšyti, kad jis įgautų kitokį įvaizdį. Eksperimentavimas suteiks daugiau naudos, be to drabužius galima padovanoti prieglaudai, jei jie iš tiesų nebetinka.

Sodybos nuoma. Senai svajojote pabėgti nuo rutinos, tačiau nenorite per daug išlaidauti. Patys pasiimkite maisto, kurį galėsite pasigaminti, pasirūpinkite pramogomis, kurios nieko nekainuoja. Tai gali būti maudynės ežere, uogavimas miške, pasivaikščiojimai ir panašiai. Nors kelionę į užsienį vilioja kartais geriau susilaikyti nuo šios minties.

• Imkite knygas iš bibliotekos. Nors smagu turėti savo knygas, vis dėlto perskaičius knygą dažniausiai jos niekada nėra panaudojamos. Knygos yra puikus būdas praleisti laisvalaikį tiek atostogaujant, tiek po darbo. Taip pat galite knygomis apsikeisti su draugais ar net nepažystamais.

• Kelionė su dviračiais. Mašinos priežiūra, kuras dažnai kainuoja daug daugiau nei pasivažinėjimas su dviračiais. Sodybos nuoma gali būti variantas, jei nenorite gyventi miškuose palapinėje. Apsvarstykite idėją keliauti ne mažais, o ilgesniais atstumais.

Pinigai atsiranda ir vėl pradingsta? Nebijokite ir imkitės permainų. Tai puikus šansas ir vėl atgauti valdžią į rankas ir tapti padėties šeimininkais. Jei rasite būdų sutaupysite, galėsite mėgautis pilnavertišku gyvenimu be ribų ar kitokių apribojimų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *