sodybos nuoma (1)

Laikas – geriausia dovana vaikams

Šiuo metu tėvai retai gana šneka apie tai, kaip gerai praleisti laiką su vaikais. Tuo labiau vieni tėvai mano, kad to vienos valandos per dieną gali užtekti. Ir tai dažniausiai veikla būna susijusi su televizoriaus žiūrėjimu ar vakarienės valgymu. Sodybos nuoma gali būti tai, ko jums iš tiesų reikia. Tinkamo laiko su vaikais, kurio niekas netrukdys.

Patarimai, kaip tinkamai leisti laiką su vaikais:

• Permąstykite savo gyvenimą. Kiekvieną dieną šioje savaitėje. Pasižiūrėkite savo dienotvarkę, kiek laiko praleidote su savo vaikais. Kartais toks planų dėliojimas tampa geru santykiu pradžia. Įsitikinkite, kad kiekvienam vaikui skiriate pakankamai laiko. Kalbėkitės su savo vaiku, išsiaiškinkite, kaip jiems sekasi. Būkite tikras, kad žinote, kas vyksta jų gyvenime.

• Leisti laiką su vaikais neturi būti kažkokia išskirtine veikla. Tai paprasčiausiai reiškia, kad savo vaikams skiriate pakankamai laiko ir energijos. Jei sudėtinga sugalvoti, imkite ir paklauskite savo vaikų, ką jie nori veiki. Galbūt sodybos nuoma nėra toks ir blogas sprendimas praleisti savaitgalį.

• Pasimėgaukite pokalbiu. Pokalbis su vaiku neturėtų būti apie tai, kaip jiems sekasi mokykloje. Išklausykite jų pomėgius, hobius, pamąstymus. Dažnai iš vaikų galima pasimokyti daug naudingų dalykų. Kaip pavyzdžiui nemąstyti apie laiką ir mėgautis tuo, ką užsiimi. Juk tai tikrai svarbu.

• Atlaisvink savo planą. Laikas gali būti sukurtas netikėtai arba atlaisvinus laiką. Tai puikus būdas išgydyti žaizdas, kurios buvo sukurtos dėl laiko stokos. Turėkite dienų ar dienoje momentų, kai laisvai leisti savo laiką. Negalvokite apie nešvarius skalbinius ar tai, kad turite milijoną dalykų padaryti. Tai nėra taip svarbu, kaip Jūsų vaikai. Tai bus naudinga ne tik vaikams, bet ir jums.

O ką veikti?

Sodybos nuoma – visada puiki išeitis atitrūkti nuo kasdienybės ir smagiai praleisti laiką. Be to galite rinktis ir kitokias veiklas. Žygis parke ar miške bus naudinga Jūsų vaikų sveikatai. Jei turite dviračius, išvažiuokite su jais vakare. Galite ir pasimėgauti paprasčiausiu filmų žiūrėjimu. Tiesiog skirkite laiko, kad vėliau padiskutuosite apie tai, ką matėte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *