feisbuko ir šiaip internetų tendencijos

Dabar, supranti, va taip jau yra.

nutinka kas nors blogo - po sekundės apie tai šnibžda visas feisbukas.
nutinka kas nors gero - praktiškai tas pats.

žinau tokią tendenciją iš vieno tokio mmorpg. ten kas dvi savaites/mėnesį vyksta minor/major pakeitimai. tai naują skilą prideda, tai nuima pusę žaidimo, tai dar ką nors. apsimala šūdais taip, kad paskui nebežino kur siūlo galas. užkrauna interfeisą blingblingais ir shortcutais taip, kad net labai norėdamas ką nors ne tą paspausi.

ir kas kartą, kai kas nors naujo pridedama/nuimama, per oficialius ir ne tik forumus nuvulilnija pasipiktinimo audros. ‘kaip jie drįso, kaip mes be <…> gyvensim, jie sugadino žaidimą’. seniau aktyviai dalyvavau ir forumų veikloje, todėl būdamas nuoseklus žaidėjas, stengdavausi raminti karštakošius - get over it, there’s nothing you can do. bet čia toks žmonių bruožas. jei nieko negali pakeisti, tai bent pasiskųsi - ir dievas matė, aš stengiausi.

lygiai tą patį pastebėjau kai įsijungiau į feisbuką pirmąjį kartą. tuo metu labai populiarus judėjimas buvo už teisę vartotojams patiems pagal nuožiūrą sutvarkyti savo ‘profile’ a la myspace. dzinguliukai, megabaitiniai bekgraundai ir flashiniai muzikos grotuvai, paleidžiantys trydą šitkoro in your face vos įjungus puslapį. jei kas nors [neduok die - aut. past.] būtų inicijavę šitą pakeitimą, akimirksniu susikurtų grupė pavadinimu “bring old facebook back”. arba “i hate the new facebook”. po recent feisbuko pokyčių susikūrė švieži grupė su tokiu pavadinimu. narių - jau apie 60k. ir ant wall’o ten - šitloudas heito. su tokiais skystablauzdžiais, negalinčiais prisitaikyti prie kelių interfeiso pakeitimų, aš į karą neičiau.

gee guys, get over it.

2 Responses to “feisbuko ir šiaip internetų tendencijos”

  1. October 24th, 2009 | 17:14

    Feisbuką kaitalioja taip dažnai, kad nespėja žmonės prie vienos versijos prisitaikyti, o jau kitą išmeta į rinką. Žmonės konservatoriai, todėl taip ir piktinasi…

  2. October 24th, 2009 | 21:00

    tai bisken lankstumo reikia. ir adaptacijos išmokt. savo paburbėjimais nieko nepasieksi.

Leave a reply